Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl nenuvalytų gatvių – net tik baudos, bet ir galimas sutarties nutraukimas

2021 02 04

Alytaus miesto savivaldybės vadovai laikosi pozicijos, kad bendrovei „Raguvilė“ negebant įvykdyti savo sutartinių įsipareigojimų dėl tinkamo miesto gatvių valymo žiemą, kitą savaitę bus įvertintos galimybės dėl dar 2019 metų vasario pabaigoje ankstesnės kadencijos miesto valdžios tarp šalių pasirašytos sutarties nutraukimo. 

„Mums teisinamasi, kad žiemą prisnigo, kad pavargo. Nebenorime girdėti pasiteisinimų – norime, kad gatvės būtų tvarkingos ir saugios. Akivaizdu, kad paslaugos tiekėjas nesugeba tinkamai įvykdyti sutartyje prisiimtų įsipareigojimų. Savivaldybės darbuotojai kasdien fiksuoja pažeidimus, rašo baudas. Jeigu situacija greitu metu nesikeis, neatmetame, kad bus svarstoma apie sutarties nutraukimą“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, jog kai kurios iš sutarties nuostatų yra pakankamai ydingos ir nepalankios miesto gyventojams, kadangi savivaldybė yra įsipareigojusi kone trečdalį metinės sumos rangovui, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir darbų kiekio sumokėti per gruodžio ir sausio mėnesius. 

Taipogi sutartyje numatyta, kad į paslaugos kainą įeina tik sniego išvežimas iš A. Juozapavičiaus, Merkinės ir Kauno gatvių, už sniego išvežimą nuo perėjų ir autobusų stotelių ir kitose vietose savivaldybė turi mokėti papildomai. 

Taip pat dėl netinkamai įvykdytų sutartinių įsipareigojimų svarstoma kreiptis ir į draudimo bendrovę, laidavusią „Raguvilės“ įsipareigojimų užtikrinimą. 

Laidavimo draudimo rašte numatyta išmoka naudos gavėjui, jeigu sutarties įsipareigojimai nėra tinkamai vykdomi. Juo šiuo atveju būtų Alytaus miesto savivaldybės administracija, o išmokos dydis sudarytų 30 tūkstančių eurų. 

Iki vasario 4 dienos Alytaus miesto savivaldybės administracija dėl netinkamai nuvalytų miesto gatvių bei šaligatvių bendrovei „Raguvilė“ yra skyrusi beveik 7 tūkstančius eurų baudų. 
Alytaus miesto savivaldybės administracijos specialistai ir šiandien vertina miesto gatvių būklę, tad baudų suma dar gali išaugti. 


Komunikacijos skyriaus informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-04