Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Neformalaus vaikų švietimo programos

NVŠ teikėjai norintys gauti neformaliojo vaikų švietimo programų dalinį finansavimą turi atlikti tokius veiksmus (prašymo forma), paraiškos forma (1 priedas)

Darbai registruose ir informacinėse sistemose:

Akredituotų laisvųjų mokytojų pateiktų neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas

Eil. Nr. Laisvojo mokytojo vardas, pavardė Neformaliojo vaikų švietimo programos kodas ir programos pavadinimas
1. Eglė Remeikienė
  1. (120300571) „Tapk krepšinio šokėja!"
  2. (120501149) Aerobinė gimnastika
2. Rūta Karkauskaitė-Ivanauskė
  1. (120300573) Šokio aerobika ir kūno rengyba
  2. (120501152) Kūno rengyba treniruoklių salėje
  3. (120501261) Funkcinės treniruotės treniruoklių salėje
3. Raminta Parchomenkienė
  1. (120300718) Neoklasikinio šokio studija
4. Tomas Vainikonis
  1. (120500967) Vaikų mokymas plaukti, vandens terapija ir plaukimo pratybos neįgaliesiems
5. Inga Neseckienė
  1. (121400574) Anglų kalba mažiesiems
6. Alina Kunigiškienė
  1. (121400573) „Mokausi anglų kalbos linksmai"
7. Lilija Bernatavičienė
  1. (120300287) Pramoginių, šiuolaikinių ir orkestrinių šokių mokymas
8. Asta Galbuogienė
  1. (122000294) Menas kaip terapija
  2. (122000704) Integruota programa „Judėk ir būk sveikas"
9. Jolita Kalėdienė
  1. (121100335) Keramikos studija
  2. (121400279) „Man patinka anglų kalba" 7–8 metų moksleiviams
  3. (121400280) „Man patinka anglų kalba"  8–10 metų moksleiviams
  4. (121400281) „Man patinka anglų kalba" 10–11 metų moksleiviams
10. Aušra Saulevičiūtė
  1. (120300566) Šou ir šiuolaikinio šokio stiliaus techninių elementų mokymo užsiėmimų programa
  2. (120300567) Šokio studija „Aušrinė" vaikų ir paauglių programa
  3. (120300568) Šokio studija „Aušrinė" vyresniųjų šokėjų programa
11. Laisvutė Adomaitienė
  1. (120300817) „Liaudies šokis – jaunieji „Dainavos" nariai"
  2. (120300818) „Liaudies šokis – gyvoji tautinės kultūros versmė"
12. Dainius Cimbolas
  1. (120501664) „Mokomės bendrauti ir stiprinti kūną dziudo treniruočių pagalba"
  2. (120502411) „Mes jauni ir energingi“
13. Gražina Noreikienė
  1. (120101139) Skudučiavimo ugdymas
14. Rimas Berulis 
  1. (120501421) Vaikų pirmojo lygio šaudymo iš lanko programa
Iš viso: 25 programos

Akredituotų kitų neformaliojo vaikų švietimo teikėjų pateiktų neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas

Eil. Nr. Kito neformaliojo vaikų švietimo teikėjo pavadinimas Neformaliojo vaikų švietimo programos kodas ir programos pavadinimas
1. Nacionalinė krepšinio akademija
  1. (120501406) Krepšinis (Alytaus m. sav.)
2. Šokių studija DOSADO
  1. (120300634) Sportinių ir šiuolaikinių šokių mokymas
3. Alytaus kolegija
  1. (121000502) Programavimas „Python" sudėtingiau (II kursas)
  2. (121000492) „Logo" ir „MakeCode" programuokime sudėtingiau
  3. (121000498) IT kūrybinė laboratorija (C++4 kursas)
  4. (121000500) Pirmoji pažintis su programavimu (C++ 1 kursas)
  5. (121000497) Interaktyvi kūryba „Scratch" ir „Coder Dojo" aplinkose
  6. (121000509) Vaizdų kompozicija su „Adobe Photoshop" programa
  7. (121000503) Programavimo „Python" pagrindai (I kursas)
  8. (121000505) Projektų kūrimas (C++ 3 kursas)
  9. (121000499) Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas)
  10. (121000493) „Logo“ programuokime sudėtingiau jaunučiams
  11. (121000330) Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas ir spausdinimas (II kursas)
4. Alytaus apskrities moterų futbolo  klubas
  1. (120501973) Sveikas laisvalaikis sportuojant
5. VšĮ „American English School" Alytaus filialas
  1. (121400028) „Bendrauk drąsiai 2" Alytaus miesto 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)
  2. (121400029) Viešojo kalbėjimo pagrindai 2 Alytaus miesto 10–14 metų moksleiviams (anglų kalba)
6. Lietuvos šaulių sąjunga
  1. (121500013) Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa
7. Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija"
  1. (121400282) Rusų kalba ir kultūra (ABC)
  2. (121300254) Lenkų kultūros ir kalbos pažinimas
8. Futbolo klubas „Spartukai"
  1. (120502408) Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimo programa
9. VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras"
  1. (120300908) Saviraiškos lavinimas ir kūno rengyba, pasitelkiant sportinį šokį „Zumba" (Alytus)
10. Asociacija Alytaus tradicinio aikido klubas
  1. (120501645) Japonų kovinio meno aikido („ai wa ki do") sisteminiai užsiėmimai
11. Lietuvos skautija
  1. (121500456) „Skautauk“
12. VšĮ „Jaunasis sportininkas"
  1. (120502407) Vaikų ir jaunimo užimtumas per sportą
13. VšĮ „Jūsų sportas"
  1. (120502410) „Ugdyk bei pažink save aktyvioje veikloje“
14. VšĮ „Robotikos akademija"
  1. (120600120) „Ankstyvoji Robotika – Alytus"
  2. (120600121) „Smagioji Robotika – Alytus"
15. UAB „ARV-Auto"
  1. (120900050) „Mokausi būti vairuotoju"
16. VšĮ „Būk saugus LT“ 
  1. (122001257) Būk saugus
17. Asociacija Dzūkijos futbolo klubas
  1. (120501108) Sveikas ir aktyvus laisvalaikis
18. Asociacija jaunųjų turistų ir keliautojų būrys „Vedlys“ 
  1. (121500448) Kalnų turizmas, alpinizmas, išlikimo gamtoje pagrindai
Iš viso: 31 programa

Viso programų: 56

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-18