Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Skelbiamas konkursas Alytaus Jotvingių gimnazijos direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti

Skelbiamas konkursasA lytaus Jotvingių gimnazijos (Biudžetinė įstaiga, Topolių g. 20, LT-63319 Alytus, tel. (8 315) 75215, el. p. gimnazija@jotvingiugimnazija.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191056586) direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti

 1.  Darbo pobūdis: 

konsultuoti gimnazijos mokytojus ugdymo proceso organizavimo ir ugdymo turinio įgyvendinimo klausimais; vykdyti ugdymo proceso stebėseną; analizuoti ugdymo proceso rezultatus; kaupti ir teikti informaciją mokiniams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams) bei visuomenei apie gimnazijoje vykdomą veiklą, ugdymo programas, mokymosi formas, pagalbą mokiniui ir kt.; rengti tikslinių švietimo programų projektus, inicijuoti ir dalyvauti organizuojant švietimo projektų ir programų rengimą, jų įgyvendinimą bei teikimą fondams, konkursams; kuruoti III-IV gimnazijos klasių komplektavimą; rengti ir koreguoti pamokų tvarkaraščius; pildyti darbo laiko apskaitos žiniaraščius ir avansų pažymas; organizuoti ir koordinuoti įskaitų ir brandos egzaminų vykdymą; teikti gimnazijos direktoriui informaciją apie ugdymo ir darbo proceso organizavimą.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams: 

 1.  turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją; 
 2. ne mažesnį kaip 3 (trijų) metų pedagoginio darbo stažą ir ne mažesnę kaip 1 (vienų) metų pedagoginio vadybinio darbo patirtį bendrojo ugdymo mokykloje;
 3. gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ reikalavimus;
 4. mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;
 5. išmanyti gimnazijos veiklos organizavimą, ugdymo procesą reglamentuojančius dokumentus, gimnazijos tikslus ir uždavinius, darbo teisinius santykius, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimai, LR Darbo kodeksas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, raštvedybą;
 6. mokėti ne mažiau kaip vieną ES užsienio kalbą. Privalumas – anglų kalba;
 7. būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu, gebėti dirbti komandoje; gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo ir pavaldžių darbuotojų darbą, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, gebėti savarankiškai vykdyti direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu. 

Pretendentas privalo pateikti: 

 1.  prašymą leisti dalyvauti konkurse; 
 2. asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas;
 3. gyvenimo aprašymą;
 4. motyvacinį laišką.
 5. Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis). Pretendentai, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą atrankoje, atrankos datą, vietą ir laiką bus informuoti asmeniškai.

Privalumai:

 1. gebėjimas sudaryti pamokų tvarkaraštį gimnazijos I–II ir III–IV klasių mokiniams;
 2. gebėjimas organizuoti ir koordinuoti įskaitų ir brandos egzaminų vykdymą;
 3. tarptautinių projektų organizavimo ir vykdymo patirtis;
 4. magistro laipsnis švietimo vadybos srityje.
 5. Dokumentai priimami 31 kalendorinę dieną nuo konkurso paskelbimo dienos. Pretendentas gali pateikti dokumentus elektroniniu paštu gimnazija@jotvingiugimnazija.lt arba siųsti registruotu laišku.

Dokumentai priimami iki 2021 m. gegužės 21 d. 15.45 val. 
Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Alytaus Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas tel. (8 315) 75 215. 
Informacija apie konkursą paskelbta 2021-04-21.

Prašymas ir anketa
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-20