Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto savivaldybės administracija skelbia konkursą laisvai Švietimo ir sporto skyriaus specialisto, dirbančio pagal darbo sutartį, pareigybei užimti.

Darbo pobūdis – užtikrinti skyriui iškeltų uždavinių ir funkcijų tinkamą įgyvendinimą vykdant pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 8,0 bazinės algos dydžio.

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis).

Specialūs reikalavimai šias pareigas einančiam darbuotojui:

 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį inžinerijos mokslų studijų krypčių grupės su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu išsilavinimą. 
 2. Turėti ne mažesnę kaip trejų metų ūkio valdymo darbo patirtį.
 3. Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais ūkinių klausimų  reguliavimą, sugebėti jais vadovautis. Išmanyti Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymą, Švietimo įstatymą, Sporto įstatymą, Alytaus miesto savivaldybės tarybos, savivaldybės mero ir savivaldybės administracijos direktoriaus teisės aktus švietimo ir sporto klausimais, švietimo ir sporto įstaigų ūkio tvarkymui keliamus reikalavimus,  tarnybinio etiketo nuostatas, Dokumentų rengimo taisykles ir kalbos kultūros normas. 
 4. Gebėti dirbti kompiuterio „Microsoft Office“ ir dokumentų valdymo sistemos  programų paketais, ryšių ir dauginimo technika. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti, apibendrinti įvairialypę informaciją ir jos pagrindu teikti pasiūlymus (vertinimus) ir išvadas, rengti dokumentus.
 5. Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, dirbti komandoje.
 6.  Būti sąžiningam, pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;
 2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 3. išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams;
 4. gyvenimo aprašymą – nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (nurodyti dalykines savybes);
 5. ne mažesnę kaip trejų metų ūkio valdymo darbo patirtį įrodančius dokumentus;
 6. užpildytą pretendento anketą.

Dokumentų pateikimas: 
Pretendentas dokumentus teikia 14 kalendorinių dienų iki 2021 m. balandžio 20 d. įskaitytinai nuo konkurso paskelbimo per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://portalas.vtd.lt/lt/4/vtd-web-servisai/vtdkonkursai-319.html

Pateikiant pretendentų  dokumentus kilus pagrįstų abejonių dėl   pretendento atitikties   konkurso  skelbime  nustatytiems    kvalifikaciniams reikalavimams ir dėl pateiktų dokumentų patikslinimo ar papildymo,  terminas  gali  būti  pratęstas    5 kalendorinėms   dienoms,  jeigu  pretendentai  yra papildomai paklausiami dėl papildomų duomenų pateikimo.

Virginija Auruškevičienė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vyriausioji specialistė,  tel. (8 315 ) 55 142,  el. p. virginija.auruskeviciene@alytus.lt
 


 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-06