Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Jotvingių gimnazija skelbia atranką psichologo pareigoms eiti

Pareigybės lygis – A2. Terminuota darbo sutartis, darbo krūvis – 1 etatu. Atrankos būdas – pokalbis.
Reikalavimai pretendentams:

 1. Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas, su psichologijos magistro laipsniu arba jam prilygintu išsilavinimu bei psichologo kvalifikacija (specialybė).
 2. Gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis.
 3. Gebėjimas teikti psichologinę pagalbą specialiųjų poreikių turintiems mokiniams.
 4. Gebėjimas bendradarbiauti su mokytojais, klasės vadovais, socialiniu pedagogu, kitais specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) bei dirbti su jais komandoje, sprendžiant mokinio problemas. 

Pretendentų privalumai:

 1. Darbo patirtis bendrojo ugdymo mokykloje.
 2. Projektinės veiklos patirtis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
 4. Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
 5. Gyvenimo aprašymą.
 6. Motyvacinį laišką.
 7. Pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Darbo pobūdis: konsultuoti psichologinių, asmenybės ir ugdymosi problemų turinčius mokinius, jų tėvus (globėjus, rūpintojus) šių problemų sprendimo klausimais; rengti individualias rekomendacijas mokinio psichologinėms, asmenybės ir ugdymosi problemoms spręsti; inicijuoti, rengti ir įgyvendinti psichologinių problemų prevencijos programas; šviesti mokyklos bendruomenę vaiko raidos psichologijos, pedagoginės ir socialinės psichologijos klausimais; atlikti aktualius mokykloje psichologinius tyrimus, atsižvelgiant į mokyklos bendruomenės poreikius; dalyvauti mokyklos metinės veiklos planavime, mokyklos vaiko gerovės komisijos darbe; dalyvauti kuriant projektus.
Dokumentai priimami iki 2020 m. vasario 7 d. mokyklos raštinėje adresu Topolių g. 20 Alytus arba siunčiami registruotu laišku ar elektroniniu paštu joras@jotvingiai.alytus.lm.lt. Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus kviečiami į pokalbį. Apie pokalbio datą pretendentai bus informuojami asmeniškai. Daugiau informacijos tel. 8 315 75215
Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. 
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-03