Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Viešoji tvarka ir saugus eismas

Priėmimas ir konsultavimas

Alytaus m. sav. administracija: Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111
Socialinės paramos skyrius: Vilties g. 28A, Alytus

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Pranešimo apie organizuojamą susirinkimą nagrinėjimas ir suderintos susirinkimo vietos ir laiko pažymėjimo išdavimas

Pranešimas apie organizuojamą susirinkimą pateikiamas tiesiogiai asmeniui atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administraciją, atsiuntus paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu būdu.

Suderinto susirinkimo vietos ir laiko įsakymas įteikiamas išnagrinėjimo dieną organizatoriui, atvykusiam į savivaldybės administraciją, išsiunčiamas paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu būdu.

Pranešimas apie planuojamus remonto darbus

Paslauga teikiama triukšmo šaltinių valdytojams, planuojantiems statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse. Pranešimą triukšmo šaltinio valdytojas privalo pateikti ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki darbų pradžios.

Asmens prašymas gali būti pateikiamas tiesiogiai asmeniui atvykus į instituciją, atsiuntus paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu būdu.

 

Prašymų, susijusių su saugaus eismo klausimais, nagrinėjimas

Paslauga teikiama asmenims, besikreipiantiems dėl:

  • eismo reguliavimo priemonių pastatymo ar pašalinimo;
  • automobilių aikštelių įrengimo ir praplėtimo;
  • įvažiavimo kelių įrengimo ar platinimo.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (elektroniniu būdu, asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sprendimą informuojamas raštu.

Teisės įrengti, koreguoti arba panaikinti kelio ženklus gyvenamųjų vietovių gatvėse ir vietinės reikšmės keliuose suteikimas

Teisės įrengti, koreguoti arba panaikinti kelio ženklus gyvenamųjų vietovių gatvėse ir vietinės reikšmės keliuose suteikimas

Teisės įrengti automobilių stovėjimo neįgaliesiems kelio ženklą suteikimas

Paslauga teikiama asmenims, turintiems teisę įrengti kelio ženklą Nr. 528 „Stovėjimo vieta“ su papildoma lentele 846 „Neįgalieji“ arba norintiems jį pašalinti. Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui atvykus į instituciją, elektroniniu būdu, paštu, per pasiuntinį).

Leidimų važiuoti didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėms ar jų junginiais savivaldybės keliais išdavimas arba jame nurodytos transporto priemonės keitimas

Leidimas suteikia teisę važiuoti sunkiasvorėmis ir (ar) didžiagabaritėmis transporto priemonėmis ar jų junginiais Alytaus miesto savivaldybės keliais.

Asmens prašymas išduoti leidimą pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sprendimą dėl leidimo išdavimo informuojamas telefonu. Leidimas išduodamas asmeniui atvykus į instituciją arba elektoriniu būdu.

Leidimų stovėti kelio ženklo „P“ (rezervuota) galiojimo zonoje išdavimas, dublikato išdavimas ar panaikinimas

Leidimas suteikia teisę stovėti kelio ženklo „P“ (rezervuota) galiojimo zonoje.

Asmens prašymas išduoti leidimą pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, elektroniniu būdu, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sprendimą dėl leidimo išdavimo informuojamas telefonu. Leidimas išduodamas asmeniui atvykus į instituciją arba išsiunčiamas paštu.

Dalintis: