Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Statyba ir žemėtvarka

Priėmimas ir konsultavimas

Alytaus m. sav. administracija: Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111
Socialinės paramos skyrius: Vilties g. 28A, Alytus

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Leidimas statyti, rekonstruoti statinį, atnaujinti (modernizuoti) pastatus, atlikti statinio kapitalinį ar paprastąjį remontą, pakeisti statinio ar jo dalies paskirtį, nugriauti statinį

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems statyti, rekonstruoti, atlikti kapitalinį ar paprastąjį statinio remontą, keisti pastato ar jo dalies paskirtį, nugriauti ypatingą, neypatingą statinį, atnaujinti (modernizuoti) pastatus Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje. Asmens prašymas pateikiamas per informacinę sistemą „Infostatyba“. Leidimas išduodamas asmeniui (ar jo įgaliotam asmeniui) atvykus į instituciją ar siunčiamas elektroniniu paštu. Valstybinė rinkliava už leidimą privalo būti sumokėta iki leidimo išdavimo.

Išrašo iš Teritorijų planavimo dokumentų registro apie Alytaus miesto savivaldybės teritorijų planavimo dokumentus išdavimas

Asmeniui pageidavus, išduodamas Alytaus miesto savivaldybės teritorijų planavimo dokumentų registro išrašas apie konkrečioje vietovėje galiojančius registre įregistruotus teritorijų planavimo dokumentus.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Registro išrašas įteikiamas asmeniui atvykus į instituciją arba išsiunčiamas paštu.

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo organizavimas

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai rengiami, kai Nekilnojamojo turto registre įregistruotus žemės sklypus reikia padalyti, atidalyti, sujungti ar atlikti jų perdalijimą, pakeisti pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir (ar) būdą, taip pat formuojant naujus žemės sklypus valstybinėje žemėje

Žemės sklypo (-ų) pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir (ar) naudojimo būdo (-ų) keitimas

Žemės savininkų, valstybinės žemės patikėtinių ar kitų subjektų prašymu pagrindinė žemės sklypo naudojimo paskirtis ir (ar) būdas (būdai) gali būti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nustatomi (keičiami) žemės sklypams, kuriems pagrindinė žemės sklypo naudojimo paskirtis ar būdas nebuvo nustatyti detaliuoju planu, vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymu, Žemės įstatymu, Pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir būdo nustatymo ir keitimo tvarkos bei sąlygų aprašu ir Alytaus miesto savivaldybės bendrojo plano korektūra, patvirtinta Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2016-10-27 sprendimu Nr. T-290.

Numerio pastatui, pastato kompleksui, butui, patalpai, korpusui ar žemės sklypui, kuriame pagal jo naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimas, keitimas ar panaikinimas

Paslauga suteikiama asmenims, norintiems suteikti ir pakeisti numerius žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, pastatams, pastatų kompleksams, butams, patalpoms ir korpusams. Prašymą suteikti paslaugą galima pateikti tiesiogiai atvykus į Savivaldybės administraciją, registruotu laišku arba prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt). Raštas su sprendimu dėl numerio suteikimo ar keitimo išduodamas asmeniui tiesiogiai atvykus į Savivaldybės administraciją, registruotu laišku arba prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų.

Dėmesio! Elektroniniu būdu pateiktas prašymas turi būti pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu (t.y. naudojantis asmens tapatybės kortele arba mobiliuoju parašų arba specialia USB laikmena ir pan.).

Geodezinės, topografinės ir kartografinės medžiagos bei georeferencinės informacijos išdavimas, priėmimas, naudojimas ir derinimas

Topografiniai ir inžinerinių tinklų planų erdviniai duomenys teikiami derinti ir tvarkyti per el. paslaugą TPS vartai (pasirenkant Matuoju sritį) 

Prašymai duomenims, reikalingiems rengiant žemės sklypų planus, teikiami ta pačia tvarka, prisijungiant per Web Gis duomenų sistemą.

Leidimo kasinėti ir aptverti išdavimas, pratęsimas, sustabdymas, sustabdymo panaikinimas, panaikinimas arba pranešimas apie baigtus vykdyti ar avarinius kasinėjimo darbus

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems atlikti žemės kasinėjimo darbus Alytaus miesto ribose. Asmens prašymas išduoti leidimą pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, elektroniniu būdu, paštu, per pasiuntinį). Asmuo apie sprendimą dėl leidimo išdavimo informuojamas telefonu. Sutikimas išduodamas asmeniui atvykus į instituciją arba elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų.

Pranešimas apie planuojamus remonto darbus

Paslauga teikiama triukšmo šaltinių valdytojams, planuojantiems statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse. Pranešimą triukšmo šaltinio valdytojas privalo pateikti ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki darbų pradžios.

Asmens prašymas gali būti pateikiamas tiesiogiai asmeniui atvykus į instituciją, atsiuntus paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu būdu.

 

Žemės servituto nustatymas sandoriu ir (arba) servituto nustatymo žemės sklype plano derinimas nustatant servitutą

Alytaus miesto savivaldybės taryba atstovaudama savivaldybei, atsižvelgdama į viešpataujančiuoju tapsiančio daikto savininko žpateiktą prašymą sudaryti sandorį dėl savivaldybės nuosavybės teise ir / arba patikėjimo teise valdomos valstybinės žemės servituto nustatymo, gali nustatyti žemės servitutą išnuomotam ar perduotam neatlygintinai naudotis savivaldybės ir / ar valstybinės žemės sklypui, kai žemės servituto negalima nustatyti administraciniu aktu ir / arba, atsižvelgdama į asmens pateiktą prašymą suderinti Servituto nustatymo žemės sklype planą (toliau – planas), kai savivaldybė valstybinę žemę naudoja panaudos pagrindais, sutinka derinti planą su nustatomu žemės servitutu valstybinėje žemėje, patikėjimo teise valdomoje Nacionalinės žemės tarnybos prie žemės ūkio ministerijos. 

Prašymas pateikiamas paštu, elektroniniu būdu (pasirašytas elektroniniu parašu), per pasiuntinį, pateikiamas atvykus į savivaldybę.

Dalintis: