Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pažymos, nuorašai, išrašai ir kita informacija

Priėmimas ir konsultavimas

Alytaus m. sav. administracija: Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111
Socialinės paramos skyrius: Vilties g. 28A, Alytus

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Pažymos apie naujai suformuotų nekilnojamojo turto kadastro objektų (patalpos (-ų) ar statinio (-ių)) galimybę naudoti pagal paskirtį ir patalpų ar statinių naudojimą pagal Nekilnojamojo turto registre įregistruotą paskirtį išdavimas

Paslauga teikiama šiais atvejais:

  1. Padalijant ar atidalijant patalpą į dvi ar daugiau patalpų, jas formuojant kaip atskirus nekilnojamojo turto kadastro objektus, kai naujai formuojamų patalpų paskirtis tokia pati, kaip ir buvusios prieš padalijimą ar atidalijimą patalpos paskirtis;
  2. Padalijant ar atidalijant statinį į du ar daugiau statinių, juos formuojant kaip atskirus nekilnojamojo turto kadastro objektus, kai naujai formuojamų statinių paskirtis tokia pati, kaip ir buvusio prieš padalijimą ar atidalijimą statinio paskirtis;
  3. Sujungiant dvi ar daugiau besiribojančių patalpų į vieną patalpą, ją suformuojant kaip atskirą nekilnojamojo turto kadastro objektą, kai po sujungimo patalpos paskirtis tokia pati, kaip ir sujungiamų patalpų paskirtis;
  4. Sujungiant du ar daugiau statinius į vieną statinį, jį suformuojant kaip atskirą nekilnojamojo turto objektą, kai po sujungimo statinio paskirtis tokia pati, kaip ir sujungiamų statinių paskirtis;
  5. Atliekant dviejų ar daugiau tos pačios paskirties patalpų perdalijimą (amalgamaciją), nekeičiant patalpų paskirties;
  6. Atliekant dviejų ar daugiau tos pačios paskirties statinių perdalijimą (amalgamaciją), nekeičiant statinių paskirties;
  7. Pastate atskirais nekilnojamojo turto objektais suformuojant tos pačios paskirties, kaip ir pastato paskirtis, patalpas
  8. Teikiant informaciją apie patalpų ar pastatų naudojimą pagal nekilnojamo turto registre įregistruotą paskirtį pagal viešojo administravimo subjektų pateiktus prašymus.
Pažymų asmenims, turintiems teisę į valstybės teikiamą paramą būstui įsigyti, išdavimas

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems gauti valstybės paramą būstui įsigyti. Ją galite užsisakyti elektroniniu būdu.

Pažymos apie atsiskaitymą už valstybinės žemės nuomą išdavimas

Asmenims išduodama pažyma apie atsiskaitymą ar esamą nepriemoką už valstybinės žemės nuomą savivaldybės biudžetui, pažymos išdavimo dienos duomenimis.

Pažymas galite pateikti el. būdu.

Charakteristikos dėl leidimo laikyti ginklą išdavimas

Paslauga teikiama fiziniams asmenims, norintiems gauti charakteristiką dėl leidimo laikyti ginklą. Charakteristiką savivaldybės administracija išduoda Alytaus mieste gyvenamąją vietą deklaravusiems fiziniams asmenims, kurie šiuo metu nedirba samdomo darbo, yra uždarosios akcinės bendrovės ar individualios įmonės savininkai, vykdo individualią veiklą arba turi verslo liudijimą ir nedirba samdomo darbo. Prašymą galima pateikti raštu arba elektroninėmis priemonėmis. Parengta charakteristika asmeniui pateikiama prašyme nurodytu būdu.

Užsisakykite paslaugą elektroniniu būdu.

Pažymos apie darbo stažą ir / arba pajamas bei dokumentų išrašų, nuorašų ir kopijų išdavimas iš savivaldybės veiklos archyvo ir / arba likviduotų juridinių asmenų archyvo

Prašymas pateikiamas raštu (tiesiogiai atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administraciją, atsiuntus paštu, per pasiuntinį arba el. būdu portale www.epaslaugos.lt).

Elektroniniu būdu teikiami prašymai turi būti pasirašyti elektroniniu parašu.

Į prašymus atsakoma tokiu būdu, kokiu buvo pateiktas prašymas, jeigu paslaugos gavėjas nepageidauja gauti atsakymo kitu būdu.

Dokumentų priėmimas iš pretendentų, pretenduojančių dalyvauti savivaldybės administracijos organizuojamose atrankose ir konkursuose

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems dalyvauti savivaldybės administracijos organizuojamose atrankose. Atsiradus laisvai darbo vietai, savivaldybės administracija, vadovaudamasi teisės aktais, skelbia atranką laisvai pareigybei užimti. Organizuojamas dokumentų, kurie turi būti pateikti norint dalyvauti atrankoje, priėmimas.

Asmens prašymas pateikiamas raštu – asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu (registruotu laišku), per pasiuntinį.

Asmuo apie sprendimą leisti dalyvauti savivaldybės administracijos organizuojamoje atrankoje informuojamas raštu. Atsakymas įteikiamas asmeniui prašymo pateikimo dieną vietoje arba išsiunčiamas paštu (registruotu laišku).

Pažymos dėl teisės į kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimą išdavimas

Gauti pažymą turi teisę daugiabučio namo buto savininkai, dalyvaujantys įgyvendinant daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektą ir turintys teisę į būsto šildymo kompensaciją.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (elektroniniu būdu arba asmeniui atvykus į Socialinės paramos skyrių).

Pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie įtraukimą į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą išdavimas

Paslauga teikiama asmenims, norintiems gauti pažymas apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie įtraukimą į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą. Informacija gali būti suteikiama žodžiu arba parengiama pažyma. Prašymas gauti pažymą pateikiamas raštu asmeniui arba jo įgaliotam asmeniui atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamąjį, Rotušės a. 4, Alytus, portale www.epaslaugos.lt arba paslaugą užsisakyti galite ir per Registrų centro savitarną

Pažymos gyvenamosios patalpos savininkui (bendraturčiams) apie jam nuosavybės teise priklausančioje gyvenamojoje patalpoje gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis išdavimas

Gyvenamosios patalpos savininkas (bendraturčiai) ar jo (jų) įgaliotas asmuo turi teisę iš deklaravimo įstaigos gauti informaciją arba pažymą apie jam priklausančioje gyvenamojoje patalpoje savo gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis.

Prašymas gauti pažymą pateikiamas raštu asmeniui arba jo įgaliotam asmeniui atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamąjį, Rotušės a. 4, Alytus, portale www.epaslaugos.lt arba  per Registrų centro savitarną

Pažymų apie šeimos sudėtį išdavimas

Paslauga teikiama asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Alytaus miesto savivaldybėje ir norintiems gauti pažymą apie šeimos sudėtį (toliau – pažyma), kai pažymą reikia pateikti aukštosioms mokykloms ir kitoms švietimo įstaigoms dėl socialinių garantijų. Išduodama Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintos formos pažyma.

Alytaus miesto savivaldybės gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje yra tik duomenys apie Alytaus miesto savivaldybės gyventojus, todėl pažymos išduodamos, kai šeimos narių gyvenamoji vieta deklaruota Alytaus mieste ir pateikti šeimos narių dokumentai, liudijantys jų priklausymą šeimai.

Į pažymą įrašomi sutuoktiniai, jų nepilnamečiai vaikai (įvaikiai) iki 18 metų, taip pat motina arba tėvas, vieni auginantys vieną ar daugiau vaikų (įvaikių). Pareiškėjui pageidaujant, į šeimos sudėtį įrašomi ir vaikų nuo 18 iki 24 metų amžiaus, besimokančių dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokinių ir studentų), taip pat asmenų, laikotarpiu nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos, duomenys. 

Prašymas gauti pažymą pateikiamas raštu, atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamąjį, Rotušės a. 4, Alytus, arba per įgaliotą asmenį.

Pažymos neišduodamos, kai pažymą reikia pateikti kitoms institucijoms (teismams, bankams ir kt.), kai gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje trūksta reikalingų duomenų ir nepateikiami šeimos sudėtį patvirtinantys dokumentai. Tokiais atvejais asmenys dėl pažymų apie šeiminę padėtį turi kreiptis į valstybės įmonės Registrų centro klientų aptarnavimo padalinio Alytaus filialą adresu Pušyno g. 51,  Alytuje. Siunčiant prašymą elektroniniu paštu [email protected], prašymas turi būti pasirašytas elektroniniu parašu. Išsamesnė informacija www.registrucentras.lt/p/683.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 5) 268 8262 bei interneto tinklalapiuose: www.registrucentras.lt, www.epaslaugos.lt.

Informacijos teikimas asmenims, nukentėjusiems nuo 1939–1990 metų okupacijų ir likviduojant Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinius bei statant Slavutičiaus miestą Ukrainoje, dokumentų išsiuntimas į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą ir nukentėjusio asmens pažymėjimų parvežimas

Paslauga teikiama asmenims, nukentėjusiems nuo 1939–1990 metų okupacijų, likviduojant Černobylio atominės elektrinės (ČAE) avarijos padarinius bei statant Slavutičiaus miestą Ukrainoje. Paslauga apima informacijos teikimą ir dokumentų išsiuntimą į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą (LGGRT) bei nukentėjusio asmens pažymėjimų parvežimą.

Asmens prašymas pateikiamas raštu – asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį.

Asmuo apie priimtą sprendimą išduoti Nukentėjusiojo asmens pažymėjimą informuojamas žodžiu arba raštu.

Pažymos Valstybinei mokesčių inspekcijai apie asmens neteisingai sumokėtą įmoką ar rinkliavą išdavimas

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems susigrąžinti neteisingai į Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitas sumokėtas įmokas ir rinkliavas, kurios įskaitomos į Alytaus miesto savivaldybės biudžetą.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį, el. paštu [email protected] arba portale www.epaslaugos.lt/ Asmenų prašymų ir skundų nagrinėjimas ).

Dalintis: