Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Miesto ūkis

Priėmimas ir konsultavimas

Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Poveikio aplinkai vertinimo programos ir ataskaitos derinimas

Asmens prašymas dėl poveikio aplinkai vertinimo ataskaitos derinimo pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį). Asmuo apie sprendimą dėl ataskaitos suderinimo yra informuojamas paštu.

Savivaldybės organizuojamą komunalinių atliekų tvarkymo sistemą papildančių atliekų surinkimo sistemų diegimo sąlygų derinimas

Asmens prašymas dėl savivaldybės organizuojamą komunalinių atliekų tvarkymo sistemą papildančių atliekų surinkimo sistemų diegimo sąlygų derinimo pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sprendimą dėl suderinimo yra informuojamas paštu.

Konsultacijų teikimas techninių paslaugų klausimais gyventojams ir daugiabučių namų savininkų bendrijoms

Pageidaujantis gauti informaciją asmuo gali kreiptis į Miesto ūkio skyrių jam patogia ir tinkama forma - atvykus į konsultaciją pas Miesto ūkio skyriaus specialistą, telefonu, el. paštu, parašius prašymą suteikti informaciją. Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį). Atsakymas pateikiamas asmeniui ta pačia forma, kuria buvo įvykdytas užklausimas arba asmens pageidaujama forma.

Dalintis: