Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Konsultavimas, prašymai ir skundai

Priėmimas ir konsultavimas

Alytaus m. sav. administracija: Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111
Socialinės paramos skyrius: Vilties g. 28A, Alytus

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas savivaldybėje

Asmens skundas ar prašymas pateikiamas asmeniui atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administraciją, atsiuntus paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu būdu.

Atsakymas asmeniui pateikiamas tokiu būdu, kokiu jis pageidavo prašyme ar skunde (įteikiamas asmeniškai, išsiunčiamas paštu, per pasiuntinį ar elektroniniu būdu).
 

Pirminė teisinė pagalba

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems gauti pirminę teisinę pagalbą. Pirminė teisinė pagalba yra: Teisinė informacija; Teisinės konsultacijos; Teisinio pobūdžio dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas; Patarimai dėl ginčo sprendimo be teismo; Veiksmai dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimo.

Konsultacijų teikimas Alytaus miesto teritorijoje veikiantiems asmenims valstybinės kalbos viešojo vartojimo klausimais

Konsultuojama viešosios kalbos taisyklingo vartojimo klausimais: administracinė kalba; maisto ir ne maisto prekių etikečių, paslaugų aprašų, interneto svetainių kalba; reklamos, iškabų ir pan. kalba. Neredaguojami ištisiniai tekstai. Pageidaujantis gauti informaciją asmuo gali kreiptis į kalbos tvarkytoją jam patogia ir tinkama forma – atvykęs į konsultaciją, telefonu, el. paštu, parašęs prašymą suteikti informaciją.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (neprivaloma) asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį.

Asmeniui suteikiama konsultacija žodžiu arba raštu.

Konsultacijų teikimas butų ir kitų patalpų savininkams daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo klausimais

Ši paslauga apima daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų konsultavimą bendrijų steigimo, registracijos, veiklos ir reorganizavimo bei jungtinės veiklos sutarties sudarymo klausimais. Taip pat nustato daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų savininkų, kurie neišreiškė valios dėl bendrijos steigimo ir dalyvavimo šios bendrijos veikloje, teises ir pareigas, susijusias su bendrosios dalinės nuosavybės valdymu, naudojimu ir priežiūra, ir jų įgyvendinimo tvarką.

Pageidaujantis gauti informaciją asmuo turi atvykti į konsultaciją.

Asmeniui suteikiama konsultacija žodžiu.

Konsultacijų teikimas techninių paslaugų klausimais gyventojams ir daugiabučių namų savininkų bendrijoms

Pageidaujantis gauti informaciją asmuo gali kreiptis į Miesto ūkio skyrių jam patogia ir tinkama forma - atvykus į konsultaciją pas Miesto ūkio skyriaus specialistą, telefonu, el. paštu, parašius prašymą suteikti informaciją. Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį). Atsakymas pateikiamas asmeniui ta pačia forma, kuria buvo įvykdytas užklausimas arba asmens pageidaujama forma.

Dalintis: