Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Virtualūs sveikinimai Lietuvos mokyklos lyderės vardą pelniusiai šv. Benedikto gimnazijai

2020 11 13

Lapkričio 12 d. Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja  Jurgita Šukevičienė dalyvavo virtualiame ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuotame susitikime, kurio metu pasveikintos trys šalies mokyklos, laimėjusios švietimo lyderės konkursą. Tarp šių lyderių ir  Alytaus šv. Benedikto gimnazija.

„Kai Alytaus šv. Benedikto gimnazija buvo paskelbta švietimo lydere, visai nenustebau. Aš pagalvojau: „Kodėl taip vėlai? Juk mes tai žinojom jau daugelį metų. Tai žinojo mūsų tėvai ir mūsų vaikai. Mes matėme tuos pasiekimus, dabar ir jūs juos pamatėte. Vis tik gerai, kad juos pamatėte, juk geriau vėliau nei niekada. Sveikinu gimnazijos direktorę ir jos kolegas su šiuo apdovanojimu“, – nuotolinio susitikimo metu sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.
Už Alytaus šv. Benedikto gimnazijai skirtą apdovanojimą ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui ir LRT dėkojo gimnazijos direktorė Loreta Šernienė. „Kiekvienas įvertinimas kaip žmogui, taip ir organizacijai yra labai svarbus. Šv. Benedikto gimnazija yra didžiausia Alytaus mokykla. Mes turime daug nuostabių vaikų ir tėvelių, kurie prisidėjo prie to, kad mes šiandien esame su jumis. Ačiū Jums“, –  įvertinimu džiaugėsi  gimnazijos direktorė. Pasak L. Šernienės, gimnazija švietimo lyderės apdovanojimą pelnė todėl, kad atsakingai žiūri į tuos, kuriems dirba – vaikus, tėvus ir gimnazijos steigėją savivaldybę.
Be Alytaus šv. Benedikto gimnazijos švietimo lyderės apdovanojimą didmiesčių kategorijoje pelnė Šiaulių Simono Daukanto gimnazija, o kaimų ir gyvenviečių kategorijoje šis apdovanojimas skirtas Gruzdžių gimnazijai. Švietimo lyderės vardas šioms švietimo įstaigoms suteiktas už nuveiktus darbus, šiuolaikišką požiūrį į ugdymą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir kitas svarbias iniciatyvas.    
Mokyklose lyderėse artimiausiu metu bus įkurtos laisvalaikio erdvės, kuriose prisėdę ant sėdmaišių ar žaisdami stalo futbolą per pertraukas ar po pamokų  galės atsipūsti  mokiniai.

Komunikacijos skyriaus informacija 
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-13