Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Verslo atstovai su meru aptarė energetikos iššūkius

2022 09 22

Pasaulį krečianti energetikos karštinė iššūkių kelia ir Alytaus verslininkams, todėl Alytaus miesto savivaldybėje surengtas vietos savivaldos ir miesto verslo atstovų susitikimas.

„Matome, kas vyksta pasaulyje, ir mums, kaip miestui, ir jums, kaip verslui, nėra lengva. Ministerija neturi aiškaus plano nei žmogui, nei verslui“, – dialogą pradėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. Jis pristatė, kokias taupymo priemones planuoja miestas ir išklausė verslininkus apie juos laukiančius iššūkius. 

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė pristatė, kas padėtų išspręsti susidariusią situaciją.

„Greičiausia ir per COVID-19 išbandyta priemonė – prastovų mechanizmas, bet kaip jį sukontroliuoti šiuo laikotarpiu, yra klausimų, nes tai palies visos Lietuvos verslą. Kol kas galimybių padėti verslui be kovo mėnesio nėra“, – nenudžiugino D. Matukienė. 

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys ir verslininkas Sigitas Leonavičius kėlė klausimą, kodėl Vyriausybė nemezga dialogo su verslininkais.
 
Apie Alytaus mieste laukiančius šildymo kainų pokyčius kalbėjo Alytaus šilumos tinklų generalinis direktorius Mindaugas Neverdauskas. Jis paaiškino, kaip skaičiuojama šildymo kaina, kokius išteklius sukaupė jo vadovaujama įstaiga.

Susitikimą inicijavęs gamyklos „Astra“ valdybos pirmininkas Semionas Bondarevas papasakojo apie įmonės planus šildymą dujomis pakeisti į šildymą propano butanu.

Savo iššūkiais dalijosi ir kito verslo atstovai – aptartos galimybės dar labiau išnaudoti saulės elektros energiją.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-22