Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


VDU Žemės ūkio akademija kviečia alytiškius į Regionų ateities forumą

2021 04 08

Ateities nuspėti negali niekas, tačiau ją galima sukurti. Šiandieninis šalies ir jos regionų vystymąsis yra ypatingai susijęs su gebėjimu kurti inovacijas ir prisitaikyti reaguojant į nuolat kintančią ir vis labiau konkurencinę aplinką. Vis dėlto, bet kurios srities progresas neįmanomas be bendruomenės, kuri proaktyviai ir atvirai dalintųsi naujausiomis žiniomis ir kartu kurtų vietovės vystymosi galimybes.
Šalies mokslininkai bei ekspertai, savo mokslinį ir studijų potencialą skiriantys regionų plėtrai ir pažangos bei proveržio kūrimui, siekia visuomenei pristatyti aukštų įvertinimų tarptautiniuose
reitinguose sulaukusius naujausius mokslinių tyrimų rezultatus. Renginio tikslas – pasiūlyti moksliniais tyrimais grįstus sprendimus, kaip regionų plėtros ir inovatyvios pažangos grėsmes paversti galimybėmis, kaip stiprinti savivaldybių finansinį savarankiškumą, bei aptarti metodus, kuriuos galima taikyti siekiant veikti proaktyviai, užtikrinti darnų ir sėkmingą regionų vystymąsi bei kokie ateities sprendimai bus svarbūs ir reikšmingi kuriant darnią Lietuvą.
Siekiant kurti patikimą, visiems naudingą ir socialiai atsakingą partnerystę regionuose, balandžio 15 d. VDU Žemės ūkio akademija organizuoja išskirtinį REGIONŲ ATEITIES FORUMĄ 2021. Šio renginio metu regionų savivaldos, verslo bei nevyriausybinių organizacijų atstovai kviečiami kartu ieškoti būdų, kaip vietos jaunimą ir jau dirbančius specialistus motyvuoti studijuoti konkrečiam regionui aktualias studijų programas ir taip tapti ateities inovatoriais.
Renginio globėjas Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas
Daugiau informacijos https://zua.vdu.lt/renginiai/regionu-ateities-forumas-2021/ 

VDU Žemės ūkio akademijos informacija 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-08