Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Vaikams ir žmonėms su negalia duris atveria 4 švietimo ir socialinės paramos įstaigos

2020 04 24

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio įsakymu karantino laikotarpiu paskirtos keturios  švietimo ir socialinės paramos  įstaigos,  kurios nuo 2020 m. balandžio 27  d. iki karantino režimo pabaigos  užtikrins vaikų ir žmonių su negalia priežiūrą, maitinimo organizavimą ir nuotolinį mokymą. Šias paslaugas teiks Alytaus lopšelis-darželis „Obelėlė“, Alytaus „Vilties mokykla-darželis, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla ir VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras. Įstaigas vaikai galės lankyti, tuo  atveju,  kai bus tėvų, įtėvių, globėjų ar rūpintojų kreipimasis ir pateikta darbdavio pažyma dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba kai vaikų, žmonių su negalia priežiūros neįmanoma užtikrinti  namuose.
Karantino laikotarpiu. Alytaus lopšelį-darželį „Obelėlė“ vykdys vaikų (išskyrus vaikus, turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių), ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, priežiūrą, o Alytaus „Vilties“ mokyklą-darželis - vaikų, turinčių didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdomų pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, priežiūrą. Alytaus Senamiesčio pradinę mokykloje bus vykdoma vaikų (išskyrus vaikus, turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių), ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, priežiūra, o VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras rūpinsis vaikų ir žmonių su negalia priežiūrą pagal vaikų ir suaugusių asmenų poreikius, situaciją atitinkančiais būdais.
Maitinimas visose šiose įstaigose bus organizuojamas, sudarius sutartis su vaikų tėvais (globėjais, rūpintojais), kad vaikai ir suaugę asmenys būtų maitinami iš namų atsineštu maistu. Švietimo ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai  turės paruošti ir užtikrinti saugias darbo sąlygas dirbantiems darbuotojams ir sudaryti laikinų paslaugų teikimo sutartis su vaikų, kurie lankys budinčias įstaigas, tėvais (globėjais), rūpintojais.  
Karantino laikotarpiu tėvams neteks mokėti  vaikų išlaikymą Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigose - nuo šio mokesčio jie bus atleisti.

Komunikacijos skyriaus informacij
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-24