Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Užsiregistravote COVID-19 tyrimui, tačiau negalite atvykti? Atšaukite registraciją!

2021 09 14

Mobilaus patikros punkto darbuotojai pastebi, kad pastaruoju metu ypač išaugo tyrimams dėl COVID-19  besiregistruojančių alytiškių skaičius. Dėl didelio besiregistruojančių asmenų skaičiaus dažnam alytiškiui tenka ilgokai palaukti, kol sulaukia savo tyrimo eilės. 

Alytiškių aktyvumas ir noras pasitikrinti, ar jie neserga COVID-19, džiugina, tačiau pastaruoju metu pastebima, kad nemažai tyrimui užsiregistravusių asmenų jo atlikti taip ir neatvyksta.

„Pastebime, kad išaugo išsitirti dėl COVID-19 norinčių alytiškių skaičius, tačiau Mobiliame patikros punkte dirbantys specialistai tyrimui paskirtų užsiregistravusių asmenų dažnai taip ir nesulaukia. Tokiu būdu susidaro nemažos eilės ir nutinka taip, kad COVID-19 simptomus jaučiantys alytiškiai turi ilgiau nei iki šiol laukti savo eilės minėtam tyrimui atlikti“, – susidariusią situaciją komentuoja Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas (savivaldybės gydytojas) Povilas Jagelavičius.
Anot P. Jagelavičiaus,  alytiškiai užsiregistravę COVID-19 tyrimui ir pasikeitus aplinkybėms negalintys atvykti tyrimui, gali atšaukti savo registraciją.  Tokiu būdu sutrumpės eilės ir tyrimai bus atliekami greičiau. 

Atšaukti  savo registraciją COVID-19 tyrimui asmenys gali paskambinę Karštosios linijos telefonu 1808 arba Alternatyviosios karštosios linijos telefonu +370 688 212 10.

Komunikacijos skyriaus informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20