Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tegu Kalėdos sujungia !

2021 12 24

Gruodžio 22 dienos pavakarę lopšelio-darželio „Du gaideliai“ kieme vyko labdaros akcija „Tegu Kalėdos sujungia“. Skambėjo kalėdinė muzika, vaikučius, tėvelius ir mokytojas linksmino Kalėdų Senelis, Snieguolė, Ledinukė, Nykštukas ir Elnias, visi gėrė šiltą arbatą ir vaišinosi skaniais pyragais, džiaugėsi vaikučių pagamintomis dovanėlėmis. O, svarbiausia, pasidalijo gerumu – aukojo vaikams. 

Popietės metu visų lopšelio-darželio grupių bendruomenės buvo apdovanotos padėkomis už Kalėdinį lauko erdvių papuošimą ir dovanomis – multisensoriniais akvariumais su medūzomis. Labdaros vakaro metu surinkome du šimtus devyniasdešimt eurų, šie pinigai bus perduoti ir panaudoti VO „Gelbėkit vaikus“ Alytaus vaikų dienos centrą „Gali“ lankančių vaikučių reikmėms. Gražią šventę inicijavo aktyvūs vaikučių tėveliai ir lopšelio-darželio administracija, puikią idėją  palaikė ir įgyvendino visa bendruomenė. 


Vilma Masionienė,
Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“
direktorės pavaduotoja ugdymui


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-24