Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Tarškučio“ stovykla Šventojoje

2020 08 31

Rugpjūčio 22 – 27 d. Alytaus jaunimo centro  dainų ir šokių ansamblio ,,Tarškutis“ mokiniai bei vadovai stovyklavo Šventojoje ir  vasarą pabaigė būdami kartu.  Jau nuo pat pirmos stovyklos dienos mokinių laukė ekskursijos, kurių metu buvo aplankytos tokios vietos  kaip Orvidų sodyba, Palangos tiltas, Naglio kalnas, Dinozaurų parkas, Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas bei Kretingos muziejus. Kiekvienos kelionės metu vaikų laukė teigiamos emocijos, naujos žinios ir kuo puikiausi įspūdžiai. Stovyklos dalyviai daug sužinojo apie įvairiausias sritis, tiek apie dinozaurus, jų istoriją, tiek apie duonos bei saldainių gamybą, kurią teko išbandyti ir patiems. 
Žinoma, nebuvo pamirštos ir pramogos, ypač daug jų buvo dinozaurų parke, kuriame tiek mažiausi, tiek didžiausi ansambliečiai išbandė atrakcionus, galėjo iš arčiau pamatyti ūkio gyvūnus ir pasigrožėti dinozaurų imitacijomis. 
Paklausus, kuri kelionė stovyklautojams labiausiai patiko, išgirstame daug skirtingų atsakymų, kadangi kiekviena iš jų buvo savaip įdomi ir įsimintina. Stovyklos metu dalyviams netrūko ir kūrybinės bei komandinės veiklos – ,,kultūros ministerija“ sugalvojo tokias veiklas, kaip sakmių vaidyba, tautinio drabužio piešimas ir pristatymas  pasitelkiant vaizduotę bei aplinkoje rastas medžiagas. Šokdami, kurdami šūkius ir keliaudami, ansambliečiai dar labiau suartėjo ir sutvirtino turimą draugystės ryšį.
Už šias nuostabias pajūryje praleistas dienas esame dėkingi vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programai, kurios lėšomis buvo finansuota mūsų stovykla.

Justina Golokvoščiūtė
AJC dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ šokėja

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-31