Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tarp „Kokybės konkurso 2021“ nugalėtojų – Dzūkijos mokykla ir verslo konsultacinis centras

2021 10 08

2021 m. rugsėjo 30 d. atvirame naujos kultūrinės erdvės „Lukiškių kalėjimas 2.0“ kieme įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo šventinis Kokybės konkurso apdovanojimų renginys.
Jau keturioliktą kartą vykstančiame renginyje Švietimo mainų paramos fondas apdovanojo kokybiškiausius „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektus įgyvendinusias institucijas ir kitos veiklos dalyvius bei partnerius. Antrus metus iš eilės buvo apdovanojami kokybiškiausi Sporto rėmimo fondo projektai. Šiemet pirmąkart apdovanojimo sulaukė tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį ir skaitmenizaciją. 

Renginio metu kokybės statulėle už sėkmingą Šilto smėlio metodikos taikymo specialiųjų poreikių mokinių fizinei ir emocinei būsenai gerinti projekto įgyvendinimą apdovanota Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla ir projektą „Reintegracijos įrankiai – tiltas į naują gyvenimą savo gimtajame mieste“ įgyvendinęs Alytaus verslo konsultacinis centras. 
Taip pat buvo teikiamos padėkos „Erasmus+“ ir valstybinių stipendijų programas įgyvendinusioms institucijoms už jų ryžtą, drąsą ir pastangas COVID-19 pandemijos metu, bei įteikiami sertifikatai Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimų nominantams.

Susirinkusius svečius pasveikino Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė. Savo patirtimi, ir įkvėpimu dalinosi paralimpinių žaidynių čempionas ir dabartinis Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius. Įžvalgų apie įtrauktį ir atskirtį nepagailėjo su nuteistais asmenimis šiuo metu dirbanti organizacijos „Caritas“ atstovė Aistė Natkevičiūtė. Apie tvarumą žinią skleidė „Kūrybos kampo 360“ įkūrėjas, tvaraus vartojimo šalininkas, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ambasadorius Giedrius Bučas. Skaitmeninių švietimo technologijų vystytojo Lietuvoje patirtimi dalinosi globalios internetinių mokymų platformos „BitDegree“ įkūrėjas Danielius Stasiulis.
Dėkojame mūsų administruojamų programų projektų vykdytojams – kartu su Jumis kuriame ateitį.

2021 m. Švietimo mainų paramos fondo „Kokybės konkurso“ nominantų ir nugalėtojų sąrašą rasite ČIA

Parengta pagal Švietimo mainų paramos fondo informaciją


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-08