Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Suvienytos lopšelių-darželių pastangos – tai naujos idėjos ir daugiau galimybių pagerinti ugdymo kokybę

2021 02 19

Bendradarbiauti ar konkuruoti? Tai klausimas, į kurį aiškų atsakymą žino Putinų mikrorajono lopšeliai-darželiai „Obelėlė“, „Šaltinėlis“, „Putinėlis“ ir „Vyturėlis“. Bendradarbiavimas suteikia daugiau galimybių spręsti ugdymo išteklių stokos ir kitas problemas, efektyviau siekti ugdymo veiklų aukštesnės kokybės ir pažangos. Veiksmingą Putinų mikrorajono lopšelių-darželių partnerystę lemia ne tik geografinis artumas, bet ir bendra vizija, užsibrėžti tikslai siekiant ugdymo kokybės gerinimo, tvirta lyderystė, kolegialumas, puoselėjama bendradarbiavimo kultūra. Sutelkę savo pajėgas visos keturios ugdymo įstaigos ėmėsi projektinės veiklos krypties plėtojimo. Pirmo pusmečio darbo rezultatai jau prieš akis – pateiktos dvi didelės apimties projektų paraiškos. 
Lopšeliai-darželiai susijungė į konsorciumą ir kartu siekia Erasmus+ 2021-2027 m. programos naujovės – Erasmus+ akreditacijos. Tai tarsi nario bilietas, norintiems dalyvauti programos mobilumo veikloje.  Parengtas ilgalaikis - 4 metų - bendras lopšelių-darželių kokybiškos mobilumo veiklos strateginis planas. Jam įgyvendinti skirta akreditacija suteiktų pastovų finansavimą ir galimybę įsilieti į Europos švietimo įstaigų šeimą. 
Visi keturi lopšeliai-darželiai daug dėmesio skiria vaikų sveikatingumo ugdymui, turi ilgametes bendradarbiavimo tradicijas sporto ir sveikos gyvensenos ugdymo srityse. Paskelbus Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kvietimą teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis, nekilo abejonių, kad tai puiki galimybė bendradarbiavimą šioje srityje perkelti į dar aukštesnį lygį. Idėjų gryninimo, pasitarimų ir kruopštaus darbo valandos, net ir šventiniu laikotarpiu, davė rezultatą. Bendro visų darželių vadovių ir darbuotojų darbo vaisius – sporto projekto paraiška. Projekto tikslas - įrengti universalias sporto aikšteles ir sukurti Putinų mikrorajono lopšeliuose-darželiuose vienodas sąlygas vaikų fiziniam aktyvumui. Projekto metu ne tik planuojama įsigyti daug sportinei veiklai reikalingų priemonių, įrengti saugumo reikalavimus atitinkančias sporto aikšteles, bet ir pagerinti mokytojų kompetencijas organizuoti aktyvią fizinę veiklą bei  sporto renginius. Taip pat numatomi švietėjiški renginiai,  pirmiausia tėvams, siekiant suteikti naudingos informacijos, labiau įtraukti įstaigų bendruomenes tėvus į ugdymo procesą.
Bendradarbiavimas praplečia galimybes dalyvauti tarptautinėje ir nacionalinio lygmens projektinėje veikloje. Kita vertus, kartu kuriami ir įgyvendinami projektai stiprina bendradarbiavimą. Mes tikime, kad bendros pastangos sukurs visiems vaikams, kurie lanko Putinų mikrorajono lopšelius-darželius „Obelėlė“, „Šaltinėlis“, „Putinėlis“ ir „Vyturėlis“  vienodas starto galimybes, sustiprins šeimų bendruomeniškumo jausmą, nuties tvarius tiltus sėkmingam ugdymuisi mokykloje. 
 

Projektinio darbo specialistė Simona Užkurienė

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-19