BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Stažuotėje Nyderlandų Karalystėje

2023 03 28

Alytaus Putinų gimnazijos teatro mokytoja metodininkė Žiedūnė Maldonienė dalyvavo 5 dienų stažuotėje Nyderlandų karalystėje, Zwolėje. Šią stažuotę organizavo Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) įgyvendindama projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“. Stažuotei buvo atrinkta 10 Lietuvos menų mokytojų (keturi dailės ir po du teatro, muzikos bei šokio). Stažuotės dalyviai lankėsi ArtEZ dizaino ir menų akademijoje, kurioje yra ruošiami būsimi menų mokytojai. Mokymosi aplinka kėlė lengvą pavydo jausmą, o dėstytojai žavėjo laisvu ir betarpišku bendravimu. Vėliau lankėmės Meander koledže, kuriame visas dėmesys teatrui, muzikai, dailei, technologijoms ir sportui. Taip pat turėjime galimybę lankytis Van der Capellen bei Meppel mokyklose, AetEz muzikos akademijoje bei atvirai diskutuoti apie Lietuvos ir Nyderlandų karalystės švietimo sistemos panašumus bei skirtumus, įtraukiojo ugdymo perspektyvas bei vizijas. Ketvirtadienio vakarą lankėmės Zwolės teatre, kur stebėjome parformatyvaus šokio spektaklį „DARK MATTER“.

Vizitus užbaigėme nuostabiame De Fundatie menų muziejuje, kuriame susipažinome su naujausia muziejaus paroda „BRAVE NEW WORLD“, kurioje savo darbus pristatė jaunieji menininkai. Puikios naujos pažintys, kontaktai bei neįkainojama patirtis atveria galimybes ir įkvepia judėti pirmyn su naujomis idėjomis.

Alytaus Putinų gimnazijos informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-28