Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Stasė Nedzinskienė: „Aš neišsinešu sau nieko nieko...“

2020 02 05

Alytiškei pedagogei, poetei, visuomenės veikėjai Stasei Nedzinskienei šių metų vasario 15-ąją būtų sukakę septyniasdešimt. Alytaus ir Lietuvos švietimo šviesuliu vadinta mokytoja iki šiol tebėra ne tik artimųjų, buvusių kolegų, bet ir daugelio alytiškių širdyse. Atminimui neblėstant, visi kviečiami susiburti į šios šviesios asmenybės gyvenimui ir kūrybai skirtą popietę.
Vasario 15 d. 12 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje bus atverti jautriausi ir įsimintiniausi Stasės Nedzinskienės gyvenimo puslapiai, skambės jos poezija.
„Mano eilėraščiuose yra tai, kas artima kiekvienam žmogui – laiko sakmė, grumstuoti likimo vieškeliai, meilės ilgesys, tolimas žvaigždžių spindėjimas ir filosofiniai pamąstymai apie gyvenimo ir fizikos dėsnius. Niekada nesėdžiu prie balto popieriaus lapo ir nemąstau, kaip sukurti eilėraštį. Savo posmus išsinešioju, tiesiog savyje „išdainuoju“, belieka tik užrašyti“, – kadaise yra paatviravusi Stasė Nedzinskienė.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-05