Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Startuoja Alytiškių iniciatyvų balsavimas!

2020 03 30

Nuo šiandien ir iki birželio 15 d. galite balsuoti už labiausiai patikusią iniciatyvą! Raginkite tai daryti ir savo draugus, nes laimėjusi iniciatyva bus įgyvendinta savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Šiemet iš viso buvo gauta 11 paraiškų. Komisija sudaryta iš tarybos narių, administracijos tarnautojų ir bendruomenės atstovų, nuotoliniu būdu vertino visas aprašytas iniciatyvas. Įvertinusi gautas paraiškas, viešam balsavimui komisija teikia 8 iniciatyvas, likusios neteikiamos, nes neatitiko Bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo reikalavimų. 

Mažųjų projektų kategorijoje balsuoti bus galima už 5 iniciatyvas, o didelių – už 3. Tarp pateiktų pasiūlymų yra diskogolfas, apžvalgos bokštas, meilės plytelės, grojantys suoliukai ir kt.  
Alytiškių iniciatyvų projektas vyksta jau trečius metus. Alytus yra pirmasis Lietuvos miestas, įgyvendinantis bendruomenių idėjų, už kurias gali balsuoti patys gyventojai, projektą.  Šis biudžeto skirstymo modelis inovatyvus ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Projekto idėja domisi ir kiti miestai. 

Kviečiame visus miestiečius nuo 16 metų iki birželio 15 d. internetu balsuoti už pasiūlytų iniciatyvų projektus, o daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. Mažųjų projektų kategorijoje teikiamos iniciatyvos iki 25 tūkst. eurų vertės, jos bus įgyvendintos dar šiemet. Didieji projektai – iki 150 tūkst. eurų – bus įgyvendinti kitais metais, kuomet bus parengtas projektas ir techninė dokumentacija.

Susipažinkite su projektais: 

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

  1. Alytaus diskogolfas (18 krepšių diskogolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose).  
  2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).
  3. „Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte.)
  4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).
  5. „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus Medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).

Didelės apimties projektai iki 150 tūkst. eurų vertės:

  1. Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke, ant šlaito, šalia riedučių parko).
  2.  „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai legendos apie Alytaus įkūrimą veikėjai: Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).
  3. A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus).

Balsuokite čia: http://tiny.cc/h5u5lz

Karantino laikotarpiu balsuojama tik internete. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-29