Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Šeštadienis kartu su šeima Alytaus lėlių teatro spektaklyje ,,Kontis ir Tvarkius“

2020 01 28

Nors didžiosios metų šventės jau pasibaigė, bet gerų žmonių nuoširdūs darbai tęsiasi visus metus. Iš visos širdies dėkojame puikiam Alytaus šilumos tinklų darbuotojų kolektyvui – jis sausio 25 dieną subūrė VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bendruomenę: šeimas, vaikučius, neįgaliuosius, padovanojo neįkainojamą laiką pabūti kartu, nupirko šimtą bilietų į nuostabų edukacinį Alytaus lėlių teatro ,,Aitvaras“ spektaklį ,,Kontis ir Tvarkius“. Spektaklio metu tėvai su vaikučiais ne tik stebėjo puikią istoriją, bet kartu ir šaunių lėlių teatro aktorių buvo įtraukti į veiksmą, išmoko rūšiuoti atliekas, susipažino su konteineriais, kurie skirti specialiosioms atliekoms. Renginio metu netrūko gerų emocijų ir džiaugsmo, šurmulio. 
Kaip žinia, socialinių paslaugų gavėjų pajamos yra ribotos, dėl to jie dažniausiai negali sau leisti vykti į renginius. VšĮ Alytaus socialinių paslaugų centras džiaugiasi, kad socialiai atsakingų įmonių, organizacijų kasmet atsiranda vis daugiau ir jų dėka gimsta gražios ir prasmingos iniciatyvos.

Alytaus socialinių paslaugų centro informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-28