Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Putinų gimnazijoje startuoja tarptautinis projektas „Dare To Care“

2021 01 25

2021 m. sausio 20 d. Putinų gimnazija įsitraukė į   tarptautino projekto  „Dare To Care Baltics“ ( liet. „Išdrįskime rūpintis Baltijos šalimis“ ) veiklas.  
Projekto veiklos prasidėjo mokymo kursais, skirtais jaunimo lyderiams ir specialistams.  7-ių dienų kursuose Putinų gimnazijai ir Lietuvai atstovauja  gimnazijos psichologė Akvilė Venciūtė ir socialinė pedagogė Rimtautė Marčiulionienė. Specialistės semiasi žinių ir  mokosi jaunimo grupės metodikos, kurią taikys dirbdamos su gimnazistais. 
Mokymo kursai iš viso vienija 24 jaunimo darbuotojus, pedagogus, psichologus, mokytojus, jaunimo lyderius ir kitus specialistus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.  
Projektas skirtas Baltijos jūros valstybių tarybos prioritetinei sričiai „Saugus ir saugus regionas“, daugiausia dėmesio bus skiriama smurto prevencijai. Projekto veiklomis   bus siekiama stiprinti  Baltijos šalių jaunimo atsparumą,  didinti informuotumą apie sveikus jaunų žmonių santykius,   patyčių, smurto dėl lyties ir prekybos žmonėmis klausimus. 
Pagrindiniai projekto partneriai  : MARTA ( Latvija ); PaNoKe (Estija) ; Moterų informacijos centras ( Lietuva).  
Daugiau apie projektą: https://bit.ly/3qUwTz7

Putinų gimnazijos informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 4)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-12