Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Prasmingas renginys Socialinių paslaugų centre

2020 03 12

Kovo 11-ąją Lietuva minėjo 30-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines. Ta proga kovo 10-ąją Alytaus miesto socialinių paslaugų centre vyko gražus renginys. Į svečius atvyko Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Šypsena“, jis šventės dalyviams dovanojo gražias, prasmingas dainas. Renginį vedė užimtumo specialistė Inga, dalyvavo visa įstaigos bendruomenė. Vaikų dienos centro vaikai su meile dainavo apie Lietuvą. Visi kartu kalbėjomės apie laisvą žmogų, galimybę rinktis gyventi laisvai. 
Labiausiai visus nudžiugino paskutinis šventės akcentas – margaspalvis ir gyvas trisdešimtukas lauke. O paskutinę šventės akimirką į dangų su meile pakilo mūsų širdžių trispalvė. 
Kovo 11-ąją centro lankytojai kartu su artimaisiais, darbuotojai lankėsi miesto renginiuose. Visiems mums norisi kuo geriau išmanyti valstybės istoriją, mes branginame laisvę ir esame pilietiški.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-12