Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pirmuoju skiepu nuo COVID-19 skiepijami 80 metų ir vyresni alytiškiai

2021 02 23

Šiandien Alytaus sporto ir rekreacijos centre įkurtame skiepijimo centre pradėti skiepyti  80 metų amžiaus ir vyresni alytiškiai. Iš pat ryto prie centro durų nutyso nemaža pasiskiepyti atvykusių alytiškių eilė. Skiepo laukę garbaus amžiaus miestelėnai teigė nedvejojantys dėl skiepų, nebijantys ir šalutinio poveikio. „Jeigu bus šalutinis poveikis, tai bus, ką padarysi. Aš to tikrai nebijau“, – sakė  aštuoniasdešimt vienerių alytiškė Irena. 
„Kokie ten šalutiniai poveikiai, jeigu skirta mirti, tai mirsiu, jeigu ne – toliau gyvensiu“, – su šypsena iš skiepų kabinos išėjusi samprotavo garbaus amžiaus alytiškė. 
„Skiepytis tikrai reikia, juk reikia saugoti save ir aplinkinius“, – pridūrė  tvirtą savo nuomonę dėl skiepų turintis garbaus amžiaus senjoras. 
Pirmuoju skiepu šiandien tikimasi paskiepyti šešis šimtus septyniasdešimt garbaus amžiaus alytiškių.  
Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiojo specialisto (savivaldybės gydytojo), Ekstremalių situacijų Operacijų centro vadovo Povilo Jagelavičiaus teigimu, šio ryto duomenimis, pirmajam skiepui užsiregistravo septyni tūkstančiai keturi šimtai senjorų.
„Tikimės, kad šiandien prasidėjęs senjorų skiepijimas dar labiau paskatins visus registruotis skiepui viešosiose ir privačiose sveikatos priežiūros įstaigose. Gal garbaus amžiaus alytiškiai, sužinoję, kad kaimynas, giminaitis ar draugas jau pasiskiepijo, ir patys panorės tai padaryti“, – teigė P. Jagelavičius.
„80 metų amžiaus ir vyresni alytiškiai skiepijami nuo vasario 23 d. Jeigu užsiregistravęs asmuo dėl skiepo neatvyks, jis galės registruotis jam antrą kartą, tačiau skiepo tuomet teks palaukti ilgiau“, – apie vakcinavimo tvarką pasakojo Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis. 
Tie, kurie registracijos dieną suplanuotu laiku negalės atvykti pasiskiepyti, tačiau tai padaryti norės,  jiems bus nustatyta rezervinė valanda – nuo 15 iki 16 val.
Iš viso Alytuje gyvena per vienuolika tūkstančių garbaus amžiaus alytiškių, tad senjorų, norinčių pasiskiepyti,  aktyvumas, pasak P. Jagelavičiaus, džiugina.   
Daugiau informacijos apie vakcinavimą ieškokite https://alytus.lt/ka-turite-zinoti-apie-vakcinavima 

Komunikacijos skyriaus informacija 
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-23