Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Petras Naraškevičius: „Sugrįžkime pasižiūrėti vakarykščių krantų...“

2020 03 10

Nuo prozininko, publicisto, Alytaus miesto kultūros premijos laureato Petro Naraškevičiaus iškeliavimo į pasaulį, iš kurio negrįžtama, laiko pratekėjo dar tikrai nedaug. Tačiau jo jau suspėta skaudžiai pasigesti. O ir, regis, atsisveikinta dar ne suvisam...
„Esame panašūs į savosios upės vandenį, dideliuose vingiuose sugrįžtantį pasižiūrėti vakarykščių krantų, kad tekėjimas sava žeme suteiktų džiaugsmą...“, – kadais žmogaus prigimties esmę yra taikliai įžvelgęs Petras Naraškevičius.
Visi, kam rašytojo Petro Naraškevičiaus asmenybė ir kūryba artima širdžiai, kviečiami susiburti jo atminimui skirtoje popietėje „Kiekvienas žmogus nori turėti savo saulę“. Renginys vyks Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) kovo 19 d. 17 val. Šioje prisiminimų kelionėje bus atskleisti svarbiausi rašytojo biografijos epizodai, vartomi ir skaitomi gausios jo kūrybos puslapiai.
Maloniai kviečiame!


Organizatoriai

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-10