Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus Gedimino technikos universitetu

2020 03 12
Pasirasyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus Gedimino technikos universitetu

Studentai jau šiemet galės rinktis nuolatines inžinerijos krypties magistro studijas Alytuje, nes šiandien Vilniuje Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektoriumi Alfonsu Daniūnu pasirašė bendradarbiavimo sutartį! 

Bendradarbiavimo sutartis su VGTU leis plėsti studijų galimybes, rengti naujas studijų programas, atitinkančias regiono ekonomikos politiką, aktyviai bendradarbiauti projektinėje veikloje, dalintis gerąją patirtimi. Taip pat leis sudaryti sąlygas profesinės veiklos stažuotėms, studentų profesinės veiklos praktikai, mokslo taikomiesiems tyrimams ir kt.

Tai jau ketvirtasis universitetas, kuris atsiliepė į miesto vadovų kvietimą plėsti studijų kryptį ir studijas vykdyti, ne tik savo universitete, bet ir Alytuje. 

Primename, kad:

  • Pirmadienį bendradarbiavimo sutartį pasirašė Mykolo Romerio universitetas. Jie Alytui siūlys socialinių mokslų programas – sveikatos politikos ir vadybos programą, viešojo valdymo magistrantūros studijas.
  • VDU Žemės ūkio akademija sutartį pasirašė rudenį. Jie Alytuje planuoja vykdyti Verslo logistikos, Apskaitos ir finansų magistrantūros studijų programas bei bakalauro studijų programą – Turizmo industrija.
  • Su KTU bendradarbiavimas vyksta jau daugelį metų.

Komunikacijos skyriaus informacija 

VGTU nuotraukos

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-12