Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Panemunės progimnazijos technologijų kabineto atidarymas: kurti ir kepti pyragai

2020 02 13

Panemunės progimnazijoje 2019–2020 mokslo metų antrasis pusmetis startavo džiugiu įvykiu: vasario 12 dieną atidarytas atnaujintas technologijų kabinetas ir virtuvė. Atidaryme dalyvavo ir įkurtuvių proga sveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. Pasikeitusia erdve susirinko pasidžiaugti ir bendruomenės nariai: mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai.
Progimnazijos direktorė Giedrė Romaškienė, sveikindama susirinkusiuosius, išsakė lūkesčius, kad atnaujinta erdvė taptų bendruomenės traukos centru, padėkojo einamojo remonto darbininkams už nuoširdų darbą įrengiant technologijų kabinetą. Po to direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Skestenienė, kuruojanti technologinį ugdymą, visus pakvietė kurti simbolinį Panemunės pyragą. Pirmiausia į stiklainį, progimnazijos pastatą, padedant Martynui Astikui, Mokinių tarybos pirmininkui, ir Irmai Jauneikienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, buvo įpilta miltų – mokinių. Prie jų Astos Kibildienės, lietuvių kalbos mokytojos ekspertės, dėka prisijungė ir mokytojai – cukrus. Skonį sureguliavo, pastiprino vicemerė – ji įbėrė druskos. Pasiūlymus, pagalbą kakava pateikė Progimnazijos tarybos narė, mokinių tėvų atstovė Danutė Bakanauskienė. Progimnazijos direktorė, tikėdamasi bendruomenės augimo, kokybės, įbėrė sodos. Riešutų ir razinų, t. y. pyrago pagardų, suteikiančių mūsų mokyklai savitumo, išskirtinumo, užbėrė bibliotekos vedėja Asta Novikienė ir ūkvedė Milda Limantė.  Kai Panemunės pyragas buvo sukurtas, technologijų kabineto atidarymo dalyviai buvo pakviesti užsukti į virtuvę paragauti direktorės ir pavaduotojų iškepto obuolių pyrago. 
Panemuniškiai Mokyklų bendruomenių metais visiems linki santarvės ir sako: ,,Kokį pyragą išsikepsi, tokį ir valgysi“.

Irma Jauneikienė,
Alytaus Panemunės progimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-13