Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Paminėtos Lietuvos partizanų vado brig. gen. A. Ramanausko-Vanago gimimo metinės

2020 03 09

Kasmet kovo 6 d. Alytuje minimos Lietuvos partizanų vado brig. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago gimimo metinės ir pagerbiamas Lietuvos partizanų atminimas. Ne išimtis – ir šie metai. Prisiminti A. Ramanauską-Vanagą ir pagerbti Lietuvos partizanų atminimo praėjusį penktadienį Alytaus miesto savivaldybėje susirinko gausus būrys svečių: Lietuvos partizanų vado brig. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė, Lietuvos partizanai Justinas Padegimas-Upelis, Juozas Jakavonis-Tigras, Lietuvos partizanų ryšininkas-pogrindininkas Jonas Arbačiauskas, Lietuvos partizanų pagerbimo renginių iniciatorius ir organizatorius ats. plk. Arūnas Dudavičius, sukarintų struktūrų vadovai ir atstovai ir kt.
Susirinkusius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. Jis pasidžiaugė, kad šalia mūsų vis dar yra žmonių, kurie buvo šalies istorijos dalis – mums tai yra labai svarbu.
„Alytus šiais metais ypač daug dėmesio skyrė partizaniniams renginiams. Taip pat vyko daug diskusijų dėl partizanams skirto paminklo pastatymo vietos. Tikiuosi, kad Lietuvos kariuomenės dieną paminklas partizanams Alytuje jau stovės ir tokiu būdu įprasminsime jų atmintį“, – teigė meras.
Renginio metu už aktyvią visuomeninę veiklą, darančią įtaką tautiniam, patriotiniam ir pilietiniams visuomenės ugdymui, Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis Alytaus miesto savivaldybės atminimo medalį įteikė Lietuvos partizanų pagerbimo renginių rėmėjui, Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos viceprezidentui Romui Jurgelevičiui. 
Susirinkusius pasveikino Lietuvos partizanų pagerbimo renginių iniciatorius ir organizatorius, Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos prezidentas Kastytis Pavilonis. 
Renginyje prisiminti praėjusiais metais vykę patriotiniai renginiai, parodytos jų akimirkos.
Vėliau Lietuvos partizanų vado brig. gen Adolfo Ramanausko-Vanago gimimo metinėms skirti renginiai vyko Alytaus švietimo įstaigose – Muzikos mokykloje, Putinų gimnazijoje ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-09