Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Paminėta Gedulo ir vilties diena

2020 06 14

Birželio 14-ąją Minint Gedulo ir vilties dieną, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Šarūnas Klėgeris sekmadienį padėjo gėles prie 2007 metais Miesto parke pastatyto memorialo „Nurimęs varpas“.
Jis skirtas politiniams kaliniams ir tremtiniams, Dainavos apygardos partizanams bei 1941 metų birželio 22-28 dienų Lietuvos kariuomenės sukilėliams atminti.
Gėles prie memorialo taip pat padėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius  Sabatauskas bei Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Edmundas Čečėta. 
Po šv. Mišių Angelų Sargų bažnyčioje abu Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai taip pat pagerbė žuvusių laisvės kovų savanorių Antano Juozapavičiaus ir Artūro Sakalausko atminimą bei prie jų kapų uždegė žvakes. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-14