Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuotolinis projektas „Vaikų ir jaunimo literatūrinė popietė „Ant poezijos sparnų“

2020 06 30

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ planavo 2020 metų balandžio 29 d. vykdyti tęstinį projektą „Vaikų ir jaunimo literatūrinė popietė „Ant poezijos sparnų“. Deja, karantinas pakoregavo mūsų planus. Šis projektas tapo nuotolinių ir vyko gegužės – birželio mėnesiais.
Šių metų popietės tema: „Pavasarį širdis pražysta eilėmis“. 

Popietės tikslai:

Skatinti mokinius pažinti Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir kaimyninėse šalyse gyvenančių tautų kultūrą, poetus ir jų kūrybą. 

 Ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimą išreikšti save, ieškoti įvairių kūrybinės išraiškos būdų. 

Skatinti vaikų ir jaunimo tolerantišką požiūrį į įvairias tautas ir jų kultūra. 

Šiame projekte dalyvavo mūsų partneriai ir draugai - 10 mokyklų ir bendruomenių iš Alytaus miesto ir rajono, Šalčininkų, Varėnos ir Vilniaus rajonų - 80 vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų. Jiems padėjo pasiruošti 20 mokytojų, meno vadovų. Mokiniai atliko įvairių tautų poetų eiles, liaudies ir šiuolaikines dainas apie pavasarį, vasarą, bundančią gamtą, jausmus lietuvių, anglų, lenkų, prancūzų, rusų kalbomis. 
Centro „Tolerancija“ Kaimyninių šalių liaudies amatų būrelio mokiniai pagamino darbelius ir sukūrė virtualią parodą. Video įrašuose projekto dalyviai padovanojo mums savo šilumą, gražius žodžius, darbus, nuoširdumą, artistiškumą ir tikėjimą, kad atėjus pavasariui ir vasarai viskas bus gerai. 
Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ šiuo metu iš visų atsiųstų video įrašų kuria filmą. Jo įrašą gaus visos dalyvavusios projekte įstaigos ir bendruomenės, nuoroda bus patalpinta į centro internetinę svetainę www.centrastolerancija.lt bei Facebook.
Džiaugiamės visų dalyvių puikiai atliktais darbais ir nuoširdžiai jiems dėkojame. Programų dalyviai, mokytojai bus apdovanoti padėkos raštais ir suvenyrais.
Dėkojame projektą finansavusiam Tautinių mažumų departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. 

Projekto dalyviai: 
Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ - lenkų ir rusų sekmadieninių mokyklų, kaimyninių šalių liaudies amatų būrelio mokiniai , lenkų programos suaugusieji. 
Vokalinės studijos „Gluosnelė“ rusų ansamblis „Ivuški“
Alytaus Jotvingių gimnazija, 
Alytaus Dainavos progimnazija, 
Alytaus Šaltinių progimnazija, 
Alytaus Vidzgirio progimnazija.
Alytaus rajono Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius
Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija.
Varėnos r. Merkinės kultūros centras.
Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija.


Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija“ informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-30