Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nemokami kvietimai į Vasario 16-osios koncertą išdalinti akimirksniu

2020 02 11

Alytaus miesto teatre ko gero per rekordinį laiką – vos per 17 minučių buvo išdalinti visi kvietimai į Vasario 16-osios koncertą  „Mano kraštas“.
Toks alytiškių susidomėjimas renginiais džiugina. Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, džiugu, kad alytiškiai, domisi kultūriniu gyvenimu ir iš anksto planuoja, kokiuose Alytaus miesto renginiuose dalyvaus. 
Norime atkreipti alytiškių dėmesį, kad Vasario 16-osios koncerto vieta – Alytaus miesto teatras – buvo parinkta neatsitiktinai. Visi Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti skirti renginiai vyks Laisvės Angelo aikštėje, tad koncertui parinkta arčiausia ir patogiausia vieta – minėta kultūros įstaiga.
Praėjusią savaitę Alytaus miesto savivaldybė įpareigojo Alytaus miesto teatrą ir Alytaus kultūros centrą, organizuojant nemokamus šventinius renginius, pasirūpinti nemokamais kvietimais. Tikimasi, kad tokie kvietimai užtikrins alytiškių patekimą į renginį ir optimalų salės užpildymą. 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-11