Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Mokymai tęsiasi

2022 04 04

Kovo 29 dieną Alytaus Putinų gimnazijoje dešimčiai motyvuotų mokinių vyko aplinkosaugos žurnalistikos mokymai – tai II projekto „Kritinio mąstymo ugdymas per klimato kaitos (ne) teisingumo procesų analizę“ dalis, kur gimnazijos moksleiviai įgijo teorinių ir praktinių žinių apie aplinkosaugą ir žurnalistiką. Apie I  šio projekto dalį buvo rašyta 2022 m. vasario 3 d. Alytaus krašto laikraštyje „Alytaus naujienos“ Nr. 14 (13684) „Putinų gimnazija: apie klimato kaitą šiuolaikiškai“. Jie pamatė, kokie globalūs su aplinkosauga susiję procesai yra atpažįstami moksleivių aplinkoje.

Nevyriausybinės organizacijos ,,Diversity Development Group" aplinkosaugos žurnalistikos mokymų metu moksleiviai labiausiai susidomėjimo sulaukusiomis nagrinėtomis temomis apie klimato kaitos įtaką socialiniams procesams galėjo susipažinti dar iš arčiau. .Juos rengė žurnalistikos kolektyvo NARA redaktorė ir žurnalistė Indrė Kiršaitė ir LRT radijo žurnalistė Vaida Pilibaitytė. 

Su Alytaus savivaldybės  aplinkosaugos specialistėmis Vida Mačerniene ir Ramune Zubre vyko interviu, kurio metu kalbėta apie aplinkosaugos darbą, miškų kirtimą,  išsaugojimą, atsodinimą, želdynus, atliekų tvarkymą, iškilusias problemas ir apsaugą. Iš savivaldybės darbuotojų mokiniai galėjo daugiau sužinoti apie aplinkosaugą ir žurnalistiką, kaip vyksta tokie darbai ir pasiruošimas abiejose srityse.
Balandžio 5 d. liko dar vienas užsiėmimas – praktinė dalis miesto parke, prie Laisvės Angelo.       

 
Gerda Pakrosnytė ,
Putinų gimnazijos jaunoji korespondentė iš III d kl.
Eglės Juodžiukynienės nuotr.

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-04