Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Lietuvių kalbos dienos

2020 02 14

Valstybinė kalbos inspekcija ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. penktąjį kartą rengia Lietuvių kalbos dienas įmonėse, įstaigose, organizacijose. Šių renginių tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.
Alytaus miesto savivaldybės švietimo, kultūros įstaigos tradiciškai rengia renginius, skirtus lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, lietuvių kalbą, literatūrą ir kultūrą puoselėjusioms asmenybėms ir pan. Su Lietuvių kalbos dienų renginių 2020 metų planu, į kurį įtraukti ir Alytuje vyksiantys renginiai, galite susipažinti Kalbos komisijos svetainėje https://bit.ly/37oW82o 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-14