Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame į „Alytiškių iniciatyvų” nuotolinę konsultaciją 

2022 03 24

Alytiškių iniciatyvų projektas iki balandžio 11 dienos laukia įvairių miestiečių idėjų, kurios pagyvintų įvairias miesto erdves. Galbūt turite mintį kaip atnaujinti savo mikrorajono erdves, ar pagyvinti miesto parkus, skverus ir kitas lankytinas vietas? Tuomet laukiame jūsų pasiūlymų!

Norinčius gauti atsakymus į klausimus dėl iniciatyvų pateikimo, pristatymo ar jų įgyvendinimo, kovo 31 d. 15.30 val. kviečiame dalyvauti nuotolinėje konsultacijoje. 

Nuotolinės konsultacijos nuoroda čia: https://us06web.zoom.us/j/86472922729?pwd=MXhGemVrVUhLZzhZY2o1ZGp1ekZEZz09
(meeting ID: 864 7292 2729; passcode: 042242)

Iniciatyvos skirstomos į dvi kategorijas: mažos vertės projektai ir didelės vertės projektai. Pirmosios kategorijos projektams skiriama iki 25 tūkst. eurų, o antrosios – iki 150 tūkst. eurų. Visi laimėję projektai 100 procentų finansuojami iš savivaldybės biudžeto lėšų. 

Projektus iniciatyvoms gali teikti kiekvienas gyventojas nuo 16 metų, kuris nori, kad miesto viešosiose erdvėse atsirastų įvairūs infrastruktūros ar laisvalaikio elementai ir, žinoma, yra deklaravęs savo gyvenamąją vietą Alytuje.

Visos teikiamos iniciatyvos turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomercinės, gyvenamosios aplinkos gerinimo projektai, kuriems eksploatuoti nereikalinga nuolatinė aptarnaujančio asmens priežiūra.

Taip pat primename, kad pildant paraišką reikia nurodyti:

  • Asmens duomenis
  • Projekto pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašą
  • Projekto sąmatą
  • Nuotrauką (-as) ar brėžinį (-ius) 
  • Surinkti 20 iniciatyvai pritariančių alytiškių balsų
  • Eksploatacines išlaidas (ar bus reikalingas elektros tiekimas, apšvietimas, įrangos perdažymas ir kt.)

Projektų idėjų pasiūlymus su teisingai užpildyta paraiškos forma galite palikti Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame Rotušės a. 4, Alytuje, arba atsiųsti el. p. [email protected] Konsultacija suteikiama el. p. [email protected]  arba mob. tel. 8 686 12 741. 

Informacija apie valstybinius žemės sklypus suteikiama:
Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyrius el. p. [email protected], tel.  8 620 24 759.

Informacija apie infrastruktūrinių objektų statybą:
Statybos skyrius el. p. [email protected], tel. 8 698 25 173.
Miesto ūkio skyrius el. p [email protected], tel. 8 620 24 019.

 
Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-24