Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiama išplėstinė seniūnaičių sueiga

2021 09 16

2021 m. rugsėjo 22 d. 17.15 val. Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (201 kab., Rotušės a. 4) kviečiama išplėstinė Alytaus miesto seniūnaičių sueiga. 

Preliminari darbotvarkė:

  1. Dėl išplėstinės seniūnaičių sueigos pirmininko ir sekretoriaus išrinkimo, bendruomeninių organizacijų deleguotų narių registravimo, darbotvarkės tvirtinimo.
  2. Dėl atstovų delegavimo į savivaldybės tarybos sudaromų komisijų narius (Antikorupcijos, Etikos, Užimtumo didinimo programos ir darbdavių atrankos ir kt.) (pranešėja Jūratė Grinienė, Vidaus administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoja).  
  3. Kiti klausimai (pagal seniūnaičių siūlymus).

____________

Bendruomeninių organizacijų, su sprendimo priėmimo teise galinčių dalyvauti išplėstinėje seniūnaičių sueigoje, sąrašas skelbiamas www.alytus.lt/ Teisinė informacija.  Organizacijos, atitinkančios nuostatų reikalavimus, dėl įrašymo į sąrašą gali kreiptis ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki sueigos. Patariamojo balso teise sueigoje gali dalyvauti miesto savivaldybės teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovai.

Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) išplitimo sueigoje gali dalyvauti tik asmenys, pateikę galimybių pasą. Jeigu pageidaujate sueigoje dalyvauti nuotoliniu būdu, jums bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.
    

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20