Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiama išplėstinė seniūnaičių sueiga

2020 04 02

2020 m. balandžio 7 d. 17.30 val. vyks išplėstinė seniūnaičių sueiga. 

Preliminari darbotvarkė:

  1. Dėl miesto ar jo dalių (seniūnaitijų) bendruomenių viešųjų poreikių ir iniciatyvų finansavimo tikslingumo ekstremaliosios situacijos metu:
    1.  dėl siūlymo savivaldybės tarybai lėšas, numatytas bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektams įgyvendinti, panaudoti ekstremaliosios situacijos reikmėms; 
    2. dėl siūlymo administracijos direktoriui dalyvauti (nedalyvauti) Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ veiklose, kurias finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. 
  2. Dėl seniūnaičio, kuris koordinuotų seniūnaičių veiklą tarp sueigų, išrinkimo.
  3. Dėl kitų klausimų 

Sueiga kviečiama seniūnaičių iniciatyva. Atsižvelgiant į ekstremaliąją situaciją, sueiga vyks nuotoliu būdu. Dėl prisijungimo prie nuotolinio posėdžio prašome iki balandžio 6 d. kreiptis el. paštu jurate.griniene@alytus.lt

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-02