Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kultūros projektų iniciatoriai kviečiami įsitraukti į kultūros kelių kūrimą

2020 06 16

Alytaus apskrities regioninė kultūros taryba per projektines paraiškas remia kultūros kelių kūrimo projektus (2-asis prioritetas - Etnokultūros tradicijų tąsa ir kultūros kelių kūrimas), skatina visus kultūros projektų iniciatorius įsitraukti į kultūros kelių kūrimą. 
EEE finansinio mechanizmo dvišalio bendradarbiavimo fondo projekto „Kultūros keliai regioniniam vystymui“ gairės. Šis kultūros kelių kūrėjams ir vystytojams Lietuvoje skirtas praktinis vadovas sudarytas remiantis gerosios užsienio valstybių praktikos pavyzdžiu. Visos leidinio dalys atspindi 2019 m. rudenį Vilniuje ir Kaune įvykusių projekto renginių, kuriuose dalyvavo kultūros kelių kūrėjai ir kitos suinteresuotosios šalys iš Norvegijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Danijos ir Lietuvos, pranešimų ir praktinių užsiėmimų temas bei pagrindines įžvalgas.

Gairės kultūros kelių kūrėjams „Kultūros keliai“

Kultūros skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-16