Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kremenčuko vardu siūloma pavadinti būsimą skverą

2023 02 03

Posėdžiavusi Alytaus miesto savivaldybės Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams parinkimo komisija svarstė klausimą dėl miesto partnerio  Ukrainoje Kremenčuko vardo suteikimo. 

Komisija nutarė svarstymui su visuomene dėl pavadinimo Kremenčuko vardu teikti beveik hektaro dydžio žemės sklype planuojamą steigti skverą prie Naujosios ir Raudonkalnio gatvės sankryžos. Jis būtų kuriamas priešais Alytaus sporto ir rekreacijos centrą kitoje Naujosios gatvės pusėje.

Savo pritarimą arba nepritarimą skverui tokiu pavadinimu galite pareikšti balsuodami čia: https://bit.ly/3wTIYJQ arba savo nuomone išsakydami elektroniniu laišku adresu [email protected] Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriui iki šių metų kovo 1 dienos.  

Su Ukrainos miestu Kremenčuku Alytaus miesto savivaldybė bendradarbiauja nuo 2017 metų. Kremenčuko miesto parke yra Alytaus vardu pavadinta alėja. Šiame mieste yra ir Alytaus gatvė. Abiejų miestų sportininkai, jaunieji atlikėjai, menininkai ne kartą su vizitais lankėsi vieni pas kitus, per pastaruosius metus į Kremnčuką iš Alytaus iškeliavo kelios humanitarinės pagalbos siuntos. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 5)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-04