Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kraštotyros muziejus kviečia rašyti gimtadienio linkėjimus Alytui

2020 06 10

Birželio 13 d. (šeštadienį) nuo 13 iki 15 val. po miestą riedės „Linkėjimai ant ratų“ – sustabdykite mieste keliaujantį didelį atvirlaiškį ir ant jo parašykite nuoširdų linkėjimą Alytaus miestui gimtadienio proga. Vėliau užsukę į Alytaus kraštotyros muziejų visad galėsite pasitikrinti, ar linkėjimai pildosi. 
Šis atvirlaiškis ypatingas ne tik savo dydžiu – jame prieš daugiau nei 100 metų užfiksuotas Alytaus miesto vaizdas simboliškai atgis. Miesto gimtadienio proga Alytaus kraštotyros muziejus išleido ir nedidelę, linksmą, spalvingą atvirukų seriją, kuri – tarsi priminimas, kad miesto istorija yra ne tik tai, kas vyko prieš 100 metų – mes ją kuriame kasdien. Istorinis yra ir šis Alytaus miesto gimtadienis, kurį minėsime kiek kitaip, tačiau ne ką mažiau mylėdami savo miestą!
Šeštadienį Alytaus kraštotyros muziejus (Savanorių g. 6) taip pat kviečia aplankyti parodą „Pirmieji dešimtmečiai 100-metėje gimnazijos istorijoje“, 11 val. pristatysime Tautodailės metams skirtą parodą „Visų tautodailės žanrų kryždirbystė“. Plačiai atvėręs duris nuo 9 iki 16 val. lankytojų lauks ir Anzelmo Matučio memorialinis muziejus. 

Alytaus kraštotyros muziejaus  informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-10