Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kolektyvinės apsaugos statiniai Alytuje: vietos ir adresai

2022 03 03

Įvertinant įtemptą situaciją dėl Rusijos karo veiksmų Ukrainoje ir atsižvelgiant į teisės aktus, apibrėžiančius civilinę saugą ir mobilizaciją, Alytaus miesto savivaldybės administracija įvertino Alytaus miesto savivaldybės kolektyvinės apsaugos statinius. Jų vadovams nurodyta užtikrinti, kad jie būtų tinkamai pažymėti, patalpos nebūtų užgriozdintos, juose būtų numatytos reikiamos priemonės. 
 
Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje gyventojams apsaugoti nuo atsiradusių gyvybei ar sveikatai pavojingų veiksnių yra numatyta ir savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtinti 19 statinių. Jų sąrašą ir adresus rasite teksto apačioje.

Tarp jų yra 15 ugdymo įstaigų mieste, Sporto ir rekreacijos centras, miesto teatras ir kultūros centras. 

Taip pat yra numatytas ir rezervinių statinių sąrašas, jeigu būtų didesnis poreikis.

Visi statiniai ir patalpos, kurias ekstremaliųjų situacijų ar karo metu galima būtų pritaikyti gyventojams apsaugoti nuo atsiradusių gyvybei ar sveikatai pavojingų veiksnių, pažymėti specialiuoju ženklu – mėlynu trikampiu oranžiniame kvadrate. Numatyta, kad visuose statiniuose evakuotiems gyventojams turi būti patenkinami minimalūs poreikiai, higienos normos. 

Alytaus miesto savivaldybės kolektyvinės apsaugos statinių sąrašas

Daugiau informacijos: 


Alytaus miesto savivaldybės administracijos informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03