Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kariuomenės dienos paminėjimas Alytaus Putinų gimnazijoje

2021 11 26

Kariuomenės dienos paminėjimas gimnazijoje, III-ųjų klasių gimnazistams, prasidėjo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovo, LR Seimo nario Lauryno Kasčiūno paskaita apie valstybės saugumą. Šiuo metu valstybė susiduria su rimtais iššūkiais šioje srityje, tačiau juos ne tik sėkmingai atlaiko, bet ir tampa vis stipresne, kad nacionalinis saugumas yra prioritetinis klausimas. Alytaus Putinų gimnazija. 

Laurynas Kasčiūnas apie gimnaziją: „Tik įėjus maloniai nustebina mokiniai ir mokytojai, dėvintys šaulių uniformas. Mokykloje jau vakar buvo minima Lietuvos kariuomenės diena, todėl kieme vaikai mokomi rikiuotės pagrindų, sporto salėje - šaudymai iš lankų ir kitokios treniruotės. Tai gimnazija, kurioje veikia šaulių būreliai, šauliškos klasės. Turėjau galimybę pabendrauti ir su pačiais mokiniais - kalbėjomės apie priešišką propagandą, kaip ją atpažinti ir apie pilietinės valios gintis svarbą.“

Kitas svečias, aplankęs gimnazistus minint Kariuomenės dienos 103-ąsias metines – LR Seimo narys, Lietuvos karo istorikas, politikas, humanitarinių mokslų daktaras, profesorius – Valdas Rakutis.  istorijos pamoka apie Alytų ir jo apylinkėse vykusias kovas dėl Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės, iš naujo atvertė istorijos prisiminimų puslapius, kuriuos buvome sklaidę per istorijos pamokas.  Sakė, kad pilietiškumo stiprinimas turi vykti mokyklose,  šaulių klasės, kurios yra mūsų gimnazijoje , jauno žmogaus širdyje ugdo patriotizmą, atsakomybę, meilę savo Tėvynei. 

 Gimanzistai uždavinėjo įvairius klausimus į kuriuos gavo kompetentingus LR Seimo narių atsakymus 
Už geriausiai pateiktus klausimus gimnazistai buvo apdovanoti prisiminimų dovanėlėmis, atvežtomis Seimo nario L. Kasčiūno.
 III-iokai žiūrėjo geriausią Pirmojo pasaulinio karo tema filmą. 
Iš refleksijų: 
Greta Mikelionytė 
Renginys buvo labai įdomus. Įdomi ir svarbi tematika bei puikus bendravimas su mokiniais.

Urtė Jakutytė 
Filmas patiko. Seimo nariai papasakojo įdomios ir naujos informacijos, laikas neprailgo.

Aureja Pasukonyte
Paskaitos patiko,  sužinojau daug naujų dalykų.

Renginį koordinavo -  Medijų ir informacinio raštingumo (MIR) koordinatorė, bibliotekos vedėja Marytė Žuromskienė. 

Greta Mikelionytė, III b klasės gimnazistė


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-29