Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kario savanorio A. Sakalausko atminimui – futbolo turnyras

2021 08 20
Kario savanorio A. Sakalausko atminimui – futbolo turnyras

Penktadienį Alytaus Dainavos progimnazijos stadione paminėtos LR Seimo gynėjo, kario savanorio Artūro Sakalausko trisdešimtosios žūties metinės. 

Jo atminimui pagerbti kasmet organizuojamas futbolo turnyras kuriame varžosi Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių komandos, svečių teisėmis dalyvauja ir kitų Lietuvos kariuomenės padalinių komandos.  Šiemet jis tapo ir tarptautiniu, nes jame dalyvavo kariai iš Lenkijos.

Žaidynės Dainavos progimnazijoje rengiamos neatsitiktinai – šioje mokykloje A. Sakalauskas mokėsi ir sportavo. 

„Smagu, kad mes galime būti čia, kur formavosi Artūro charakteris ir požiūris į gyvenimą, matyti kaip ta dzūkiška dvasia persmelktas žmogus galėjo priimti ryžtingus sprendimus.  Džiaugiuosi, kad tarp mūsų yra Artūro mamytė, kuri kasmet atranda jėgų dalyvauti svarbiausiuose minėjimo renginiuose, o mūsų bendruomenė aktyvi ir tęsia šią tradiciją. Linkiu gražių varžybų ir tos kovinės dvasios, kurios jums tikriausiai netrūksta. Tegul Artūro atminimas tegyvuoja amžinai mūsų širdyse, darbuose ir pasirinkimuose“, - turnyro atidarymo metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Labukas.

Dainavos progimnazijos direktorė Edita Matulevičienė pasidžiaugė, kad visa mokyklos bendruomenė didžiuojasi, kad ir po trisdešimties metų Artūro dvasia gyva, ji stiprina ir drąsina, uždega ir įpareigoja. „Artūro Sakalausko auka neprarado prasmės, bendruomenė juo didžiuojasi ir laikas nesumenkins prieš 30 metų įvykusios jauno žmogaus aukos tėvynei“. 

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas plk. ltn. Linas Sadauskas, kariams linkėdamas atkaklaus žaidimo ir ištvermės, džiaugėsi galėdamas tęsti šią tradiciją – sporto turnyru pagerbti parlamento gynėją, karį savanorį, jauną, energingą sporto mylėtoją.  

Žaidynėse dalyvavo Lenkijos Respublikos Pirmosios teritorinės brigados karių komanda, Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono ekipa,  Lietuvos Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai bei penkios savanorių pajėgų rinktinių komandos. Žaidynių nugalėtojams įsteigta pereinamoji taurė, kurią kasmet įteikia A. Sakalausko mama Genovaitė Sakalauskienė.


Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-20