Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Karantino metu turintys dirbti tėvai vaikus galės palikti budinčiose švietimo įstaigose

2020 03 27

Nuo kovo 30 d. abu karantino metu privalantys dirbti tėvai, globėjai, rūpintojai (kai vienas iš jų dirba statutiniu pareigūnu arba yra medicinos srities darbuotojas), neturintys  kur palikti vaikų, tai galės padaryti vienoje iš dviejų budinčių Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų.
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio įsakymu nuo ateinančio pirmadienio išimtiniais atvejais vaikus, ugdomus pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, prižiūrės  Alytaus lopšelis-darželis „Obelėlė“ ir Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla.
Šių švietimo įstaigų vaikų budinčiose grupėse vaikai bus maitinami iš namų atsineštu maistu, o tėvams už vaikų išlaikymą švietimo įstaigose mokėti nereiks – nuo šio mokesčio jie bus atleidžiami. 
Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ ir Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos vadovai iki kovo 30 d. privalo  pasiruošti ir užtikrinti saugias darbo sąlygas dirbantiems darbuotojams, o Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui – parengti vaikų saugios priežiūros budinčiose grupėse rekomendacijas ir pateikti jas lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ ir Alytaus Senamiesčio pradinei mokyklai.
Tėvelius globėjus ar rūpintojus, privalančius dirbti karantino metu ir neturinčius kam palikti vaikų, dėl galimybės lankyti budinčias švietimo įstaigas prašome kreiptis į Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorę Astą Andrijauskienę mob. tel. +370 657  75 058 arba el. p. andrijauskiene.asta@gmail.com arba Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos direktorę Jolitą Petkevičienę, mob. tel. +370 679  15 521 arba el. p. jolita.petkeviciene@senamiestukas.lt

Komunikacijos skyriaus informacija
                         

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-27