BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Jaunimo savanorišką tarnybą įgyvendinančių organizacijų atstovų susitikimas

2023 12 07

Gruodžio 6 dieną Alytaus miesto savivaldybėje vyko Alytaus regiono savanorius priimančių organizacijų atstovų susitikimas. Į jį kvietė savanorišką veiklą organizuojantys Aistė ir Vladas iš Visuomenės ir verslo plėtros instituto.

Jaunimo savanoriška tarnyba – tai intensyvi 6 mėn. trukmės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų. Jos metu jaunuoliai ne mažiau nei  35 val. per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. Šia programa jaunuoliui sudaroma galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Susitikime dalyvavo Alytaus miesto ir Lazdijų rajono savanorius priimančių organizacijų atstovai. Susipažinome vieni su kitais, išgirdome, kaip gyvena organizacijos, kurios dirba kartu su savanoriais, kokie jų kasdienybės iššūkiai ir džiaugsmai. Diskutavome apie gaunamą naudą, kai organizacijoje yra savanorių, ir pasiguodėme, kad labai liūdna, kai jų nėra. Išgirdome istorijas apie sugrįžtančius savanorius ir planuojamus po savanorystės įdarbinti jaunuolius, užduodamus klausimus – ar savanorystė nauda man ar visuomenei. Dar kartą įsitikinome, koks svarbus yra žmogiškasis santykis ir gero žodžio pasakymas. Augindami kitus, augame patys. 

Alytaus regione yra daugiau nei 80 organizacijų, kurios yra pasirengę priimti jaunimo savanoriškos tarnybos savanorius. Registracija į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2024 m. I pusmečio vietas atidaryta iki gruodžio 13 d. 18 val. Primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra kviečiami pagal registracijos datą ir laiką. Registracijos anketą rasi čia: https://jst.jra.lt/registracija-tapti-savanoriu 

Vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė)  D. Kavolynienė 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-07