Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Jau šį šeštadienį Alytuje vyks vaikų ir suaugusiųjų neformalaus užimtumo mugė

2023 09 20

Jau šį šeštadienį Alytuje vyks vaikų ir suaugusiųjų neformalaus užimtumo mugė, kurios metu apsilankiusieji turės galimybę susipažinti su neformalaus švietimo, sporto ir kultūros veiklomis.

Renginio metu įvairias veiklas pristatys daugiau kaip 30 įstaigų, organizacijų, užimtumo organizatorių, tokį pat skaičių pasirodymų renginio lankytojai išvys scenoje ir sporto erdvėje. Be to, vyks paskaita ir pokalbis su žinomu žmogumi.

Mugėje įvairios neformalaus švietimo, sporto ir kultūros įstaigos ir organizacijos lankytojus pakvies susipažinti su įvairiomis veiklomis, kurias galėtų lankyti tiek vaikai, tiek ir suaugusieji tai –  sportiniai užsiėmimai, šokiai, dainavimas, užsienio kalbų mokymasis, robotika ir kt.

Renginį ves sporto žurnalistas Saulenis Pociūnas. Mugės lankytojai taip pat bus kviečiami į pokalbį su lengvaatlete, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė Vaida Žūsinaite,  kuri papasakos ne tik apie savo karjerą, iššūkius ir laimėjimus, bet kalbės ir apie tai, kaip motyvuoti save kasdien užsiimti sportu ir šioje srityje pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Renginio metu  psichologė Jolanta Dimšienė skaitys paskaitą „Laiko planavimo įtaka vaiko emocinei sveikatai“.

Tad jeigu dar nenusprendėte, kokius būrelius jūsų vaikai lankys šiais mokslo metais, o ir Jūs dar svarstote, kokia laisvalaikio veikla užsiimti, užsukite į mugę! Čia rasite visą informaciją ir sulauksite atsakymų į visus Jums rūpimus klausimus.

Susitikime jau rugsėjo 23 d. nuo 11 iki 15 val. Alytaus sporto ir rekreacijos centre!

Į mugę kviečiame visus – vaikus, jaunimą, suaugusius ir senjorus, čia visi atras tai, ko ieško! 

 

Komunikacijos skyriaus informacija

 

 

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-20