Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Iškilmingame priėmime, skirtame Japonijos Imperatoriaus gimimo dienai

2020 02 21

Vakar jau trečią kartą nuo 2017 m. man teko didelė garbė dalyvauti išskirtiniame renginyje jo Ekscelencijos Japonijos ambasadoriaus Shiro Yamasaki Lietuvoje kvietimu Nacionalinėje dailės galerijoje. Iškilmingame priėmime, skirtame Japonijos Imperatoriaus gimimo dienai, yra apžvelgiamas Japonijos ir Lietuvos santykių vystymasis. 2019 ir 2020 metai – išties ypatingų pokyčių ir datų metai. Renginyje dalyvavo ir Čijūnės Sugiharos sūnus Nobuki Sugihara. Man buvo smalsu su juo pasikalbėti, prie pokalbio taip pat prisijungė Lietuvos Respublikos Seimo narys Emanuelis Zingeris. Papasakojau apie mūsų iniciatyvą, puoselėjant Japonijos kultūrą ir kalbą Alytuje, apie Tolerancijos ugdymo centro veiklą gimnazijoje, pasitarėme dėl bendradarbiavimo.
Džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie dviejų šalių kultūros ryšių turtinimo ir atlikti nors ir mažytę, bet savotišką misiją! Esu dėkinga Aurelijui Zykui, Linui Didvaliui, Arvydui Kumpiui, Kęstučiui Ptakauskui už nuoširdų misijos palaikymą!
Jotvingių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Romanovienė
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-21