Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija fiziniams ir juridiniams asmenims, norintiems išnuomoti būstą savivaldybei

2020 02 07

Nuo 2019-09-01 įsigaliojo Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros forma – Socialinio būsto fondo plėtra, nuomojant būstą rinkoje. Iš valstybės lėšų  finansuojama  būstų nuoma netrumpesniam  kaip 5 metų laikotarpiui iš fizinių ar juridinių asmenų, galimi ir 10-20 metų nuomos terminai. Nuomojamu būstu bus aprūpinami asmenys iš šeimos, turintys teisę į socialinio būsto nuomą ir įrašyti į Asmenų ir šeimų , turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašą. 
Fiziniai ir juridiniai asmenys, pageidaujantys ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomoti  savo būstą, kviečiami kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrių ir teikti pasiūlymus. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomo remonto. Nuomos kaina paskaičiuojama pagal patvirtintą formulę, įskaitant turto vertintojo nustatytą būsto kainą.    

Daugiau informacijos teikiama: tel. 8 626 564 60,  8 315 55 115, Auksė Juonienė Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja. 

Turto valdymo ir verslo skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-10