Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ekspedicija į 2050-ųjų Lietuvą. Kviečiame alytiškius registruotis į diskusiją

2021 12 20

Vasario 3 d., ketvirtadienį, 17 – 20 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje, Seirijų g. 2 vyks susitikimas-diskusija su piliečiais „Ekspedicija į 2050-ųjų Lietuvą“.
Organizuojant diskusijas ir bendros kūrybos veiklas su Lietuvos piliečiais yra siekiama išgirsti jų lūkesčius, viltis ir baimes dėl Lietuvos ateities, aptarti valstybės pažangos viziją ir šios vizijos įgyvendinimui svarbius elementus bei aplinkybes. Įgyvendinant šias veiklas didinamas visuomenės įsitraukimas į strateginių šalies klausimų svarstymą, įtraukiant jos balsą į Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ rengimo procesą.

Diskusijų turinys

  • Pažangos samprata, ką reiškia valstybės pažanga – kokiose gyvenimo sferose pažangos reikėtų, tikimasi pasiekti, kokie būtų esminiai skirtumai tarp šiandienos Lietuvos ir Lietuvos 2050-aisiais;
  • Vizija, idealus scenarijus, kokia ateities Lietuva džiugintų;
  • Iššūkiai ateičiai – kokie vidaus ir išorės veiksniais gali sutrukdyti pasiekti idealų scenarijų;
  • Priemonės, ką galima padaryti dabar, kad pasiektume idealų scenarijų, kokia yra visuomenės, verslo ir viešojo sektoriaus rolė, kokių pokyčių reikia;
  • „Įvietinimas“ – kaip šis scenarijus atsiskleistų mūsų gyvenamame regione, kokie pokyčiai nutiktų, kaip keistųsi gyvenimo rutina.

Registracija piliečiams į diskusiją apie Lietuvos ateitį vyksta ČIA

Pasibaigus registracijai, bus vykdoma diskusijos dalyvių atranka. Visi užsiregistravę į diskusiją ir atrinkti joje dalyvauti bus informuoti dėl (ne)dalyvavimo vasario 2 d.
Diskusija bus organizuojama atsižvelgiant į tuo metu galiosiančius renginių organizavimo apribojimus, pavyzdžiui, dalyvauti tik su galimybių pasu – informaciją pateiksime vasario 2 d.

Vienos diskusijų grupės dalyvių skaičius – 7-10 dalyvių.
Dalyvių registracija vyksta iki vasario 1 d.
Diskusiją moderuos Vyriausybės strateginės analizės centro politikos analitikai.
Daugiau informacijos apie Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ rengimą rasite svetainėje LT2050.lt Dėl klausimų, susijusių su diskusija, kreiptis elektroniniu paštu: dovile.gaizauskiene@strata.gov.lt

Parengta pagal Vyriausybės strateginės analizės centro informaciją
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-20